Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akit igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akit igazán szeretek, de egyátalán nem lehet eldönteni, hogy tetszek-e neki. Hogyan közeledjek hozzá újra lassabban, hogyan varázsoljam el? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy évvel idősebb nálam a b-be jár, én a-s vagyok.5.-ben úgytűnt, hogy tetszem neki ugyanis mindig köszönt célozgatott, hogy tudja a nevemet stb. Egyszer mentem hazafelé, amikor szembejött velem és köszönt, azóta szeretem a mosolya miatt meg imádja a családját. Egyszer már nem bírtam és ráírtam fb-n, másnap a suliban megkérdezte,hogy miért írtam rá erre én: nem is írtam rád, basszus szerintem ezzel mindent elrontottam többször nem is szólt hozzám, de egyszer tesiórán megfogta "véletlenül" a derekam én meg elpirultam. MÉG MINDIG SZERETEM!!

12/L NORMÁLIS VÁLSZOKAT KÉRLEK :)



2014. márc. 19. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is írtál ide...
2014. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit nem írtam?
2014. márc. 19. 16:17
 3/3 anonim válasza:
Azt kellett volna mondanod, hogy nem neki akartál írni, hanem valaki másnak. Úgy kevésbé sült volna el rosszul a dolog. Semmiképp se irogass neki!! Ha egyszer ráírsz, és látod, hogy nem nagyon akar visszaírni, vagy nem is ír vissza, akkor hagyd a neten beszélgetést. Az osztályával jóban vagy? Ismersz egy-két osztálytársát, akikkel mondjuk lóghatnál szünetben, és akkor lehet, hogy ő is odamegy beszélgetni vagy valami. Meg lehet, hogy új barátokat is szerzel. Én azért kezdtem el beszélgetni valakivel, mert neki tetszett valaki az én osztályomból, nekem meg valaki az övéből. Aztán mindkét dolognak rossz vége lett, mi pedig már legjobb barátnők vagyunk.
2017. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!