Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat? (főleg fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? (főleg fiúk válaszát várom. )

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel több mint fél éve szinte napi szinten chatelünk..volt egy másfél hónapnyi kihagyás, mert akkor nekem volt valakim és arra a valakire koncentráltam. Én a kezdetektől nagyon oda voltam ezért a srácért, de ő többször közölte, hogy csak barátkozni akar, és mivel találkozni sem akart velem, ezért végül beletörődtem a dologba, pedig, amikor mondjuk találkoztunk valahol, vagy láttam, akkor mindig úgy éreztem, hogy nagyon tetszem neki a viselkedése miatt. De végül meguntam a dolgot, és lett egy pasim, akivel nem voltunk túl sokáig együtt, de addig a srácot nem kerestem. Nemrég szakítottam a pasimmal, és a srácnak most volt a szülinapja, és felköszöntöttem, és azóta megint elkezdődött ez a beszélgetősdi. Nem is lenne ezzel probléma, mert sokkal kedvesebb, mint a kapcsolatom előtt, meg tényleg úgy érzem, hogy próbál a kedvemben járni, érdeklődik, nyitott felém meg minden, sőt voltak olyan kijelentései, amikből arra következtetek, hogy megbánta, hogy korábban csak barátként tekintett rám..De nem értem igazán, hogy mit akar tőlem..Szerintetek mit csináljak? Nemigen akarok rákérdezni a dolgokra direktbe, mert ez már korábban sem jött be nála..Jah, és van köztünk egy elég komoly korkülönbség, az én javamra..ami bonyolítja a dolgokat. Ő 18 éves. Ami miatt bizonytalan vagyok, hogy ha csak barátkozni akarna velem, akkor nem hiszem, hogy folyton a szexről akarna velem beszélgetni, meg hogy érdekelnék a pasi ügyeim..és nem küldene félmeztelen képeket magáról..Vagy tévedek? Jó lenne ha valaki tudna ebben a dologban valamit tanácsolni..:(

2014. szept. 27. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan, csak nincs jobb dolga. Te meg kiszolgálod infóval. Ne ábrándozz szerintem.
2014. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy kedvel, de szerintem inkább csak meg akar dugni. főleg ha rendszeresen beszélgettek a szexről
2014. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..ahhoz is találkoznunk kéne..hogy szex legyen..Én eddig arra tippeltem, hogy a korkülönbség zavarja..de bocsánatot kért tőlem a korábbi viselkedéséért, és mostanában tényleg nagyon kedves hozzám. Meg mondta, hogy ő nehéz eset..egyáltalán nem tudom mire vélni a viselkedését..
2014. szept. 27. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdezz rá ha nincs más lehetőség
2014. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!