Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most voltunk oszt.kir.-en és van egy fiú az osztályban, aki tetszik nekem. Az a probléma hogy van barátnője, mint utólag kiderült... Na most mi a csajokkal oszt. kir. előtti napon fogadtunk hogy nem merek kimenni a házuk elé, és elmutogatni neki egy szivecskét, meg küldeni egy puszit. Belementem, de természetesen nem ment. Azt beszéltük meg hogyha nem merem neki elmutogatni, akkor írjam leneki hogy szeretem és adjam oda neki a kirándulás 1. naján. Na most én ezt estig halogattam, és végül megkértem egy barátnőmet hogy adja oda neki. Megyünk be a barátnőmmel a szobába , látom hogy valaki felbontotta a borítékot, de visszaragasztotta.Na mindegy odaadtam Ancsinak hogy akkor adja oda a Martinnak. Oda adta, jön vissza hozza a levelet. Mondja hogy elolvasta, fapofával, és hogy majd átjön. Persze erre én már se ideggel se semmivel nem bírtam tovább, elbőgtem magam... Egész este bőgtem , de erre az egyik barátnőm, Adél, kihívta Martint hogy akkor beszéljük meg. kijött, én nem tudtam megszólalni sem. Olyanokat kérdezett hogy mit szeretnék neki mondani, meg hogy szépet írtam, de tudom-e hogy miért lehetetlen... A végén egy köszivel lerendezett, és még csak meg sem ölelt... :( Nem tudom hogy mit tegyek hogy újra a szemébe tudjak nézni?? Nem akarok én már semmi komolyat, de legalább ha az kell akkor tudjak vele rendesen beszélni... Előre is köszi a válaszokat!

2014. szept. 27. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem történt semmi ciki. Ilyen megesik, ő pedig kedves és udvarias volt. Szégyellnivalód nincs.
2014. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy ?
2014. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13.
2014. nov. 15. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
13 évesen inkább barbizz az a neked való :D
2014. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért? Lehet egy 13 éves lány is érett, felelősségteljes. Én is az vagyok. Szerintem bizonyítja ezt az, hogy pl. a szüleim egész napra rám bízták a két hugomat, és a másik 2 öcsémet. A lányok 5, és 3 évesek, a fiúk 7 és 1. Szerintem nem vészes.
2014. nov. 26. 14:44
 6/7 To7ka ***** válasza:
Csak lazán! Ha az elején nehéz is lesz, de minél természetesebben viselkedsz mellette, mintha nem is történt volna semmi, annál könnyebb lesz később, és jól jössz ki belőle. Utána ha beszélsz is vele, vedd teljesen lazán, mint egy erős nagylány, aki egyszer adott esélyt a srácnak :P Menni fog ez!:)
2014. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz... Félek tőle, igazából ez a bajom. Meg van olyan óra( szolfézs) ahova csak ketten járunk az osztályból... Ez olyan szomorú és ijesztő...
2014. dec. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!