Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más fërfivel együttlenni aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fërfivel együttlenni aki nem a gyereketek apja? Meg tudnátok tenni? ,?

Figyelt kérdés
Sajnos az én szerelmem, nem szeret, aaa gyermekem apja vele voltam utoljára, már 2 éve senkim, de a fiam miatt nem bírok mással szeretkezni, mert elég fura kellemetlen érzéseket tenne ez bennem..hiányzik a szex az életemből..nincs párom:(és ronda nő sem vagyok, kül.meg rossz anyukának érezném magam, akinek van egy gyereke de az apjának nem kellek, és idegen más pasival csinálja, ez lelkitorzulást okozna nekem, ha mással kéne kéjjelegnem,mintsem a gyerekem apjával legyek,mert ö is csak teherbeejtett!!!
2014. szept. 26. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2014. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben? Simán meg tudnám tenni...


Miért lennél ettől rossz anya?

2014. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok.
2014. szept. 26. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Annamarinak hívnak? esetleg Nógrád megyében élsz , nem a feleségem vagy véletlenül? kérlek válaszolj én ugyan ebben a cipőben járok!
2014. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok Annamária és nem vagyok a feleséged..
2014. szept. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!