Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A szerelmem folyamatosan fájdalmat okoz nekem. Akarva vagy akaratlanul, de néha olyan dolgokat tesz / mond, ami olyan mintha egy kést vágna a szívembe. A folyamatos féltékenykedésem már az őrületbe kerget. Viszont nem bírnék nélküle élni. Biztos hogy összeomlanék, depressziós lennék, ha ő nem lenne. Viszont a mostani állapot is megöl. A problémákat hiába beszéljük meg, hiába mondom el neki mi bánt, olyan mintha még ő sértődne meg azért, mert ez bánt engem. Olyan mintha nekem kéne kiengesztelnem őt, azért mert szomorú vagyok a tettei miatt. És oda jutunk, hogy nem változik semmi. Kezdődik minden előröl, és tudom, hogy amit tesz az nem fog elmúlni. Ilyen marad, és zavarni fog holnap, egy hét múlva, és évek múlva is. Viszont emellett annyira erős a kapcsolatunk, közös jövőt tervezünk stb. Szóval biztos hogy összeroppannék lelkileg, ha el kellene válnunk. Szerintetek van megoldás a problémámra? Sajnos senkivel nem tudom ezt megbeszélni..

2014. szept. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, mit tesz ő, ami téged ennyire zavar?
2014. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megismerkedett egy idegen sráccal, akivel legalább annyit beszélget mint velem, folyamatosan hallok róla stb. A megismerkedés története is zavaros, és úgy érzem, hogy néha előtérbe helyezi a kapcsolatát vele, mint az én érzelmeimet. Ezt eljátszotta már párszor másokkal is. Mindig tűrtem, de már kezdek összeroppanni. Nem vagyok nagyon féltékeny típus, de ha valakivel már minden nap beszél, és a szomorú pillanatait feldobja az, hogyha ő ráír... ez már kezd sok lenni nekem.
2014. szept. 26. 22:34
 3/5 A kérdező kommentje:
A legnagyobb probléma az, hogy már nem tudok bízni benne.
2014. szept. 26. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú,kérdező?
2014. szept. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen
2014. szept. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!