Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tegnap este sikerült elhagynom...

Tegnap este sikerült elhagynom/kidobnom a forgalmimat, hosszú történet. Ha én most elmegyek kocsival valamerre és a rendőr megállít és nincsen nálam forgalmi akkor az mivel járhat, tovább engedhet vagy rendőr függő?

Figyelt kérdés
Sajnos okmányirodák meg hétvégente zárva vannak,szóval csak hétfőn tudom igényelni az új forgalmit

2014. aug. 9. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Tévedsz, a Visegrádi utcaiban még vasárnap is szeretettel várnak, ráadásul van egy halom kormányablak is nyitva!


Forgalmi nélkül közlekedni, rövid úton helyszíni bírságot jelent az álmoskönyv szerint!


"csak hétfőn tudom igényelni az új forgalmit"


No meg az új rendszámot, a sallangokkal!

:D

2014. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs ez rég volt, most úgy tűnik, hogy 6000-ért pótolják, de kérik hozzá a hátsó rendszámtáblát...


[link]

2014. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!