Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Péntek este szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek este szakított a barátnőm, tanácsokat szeretnék kérni? (bocsánat a hosszú levélért? )

Figyelt kérdés
9 hónapig voltunk együtt. 24 éves vagyok, ő 18, nekem ő volt az első normális komolyabb kapcsolatom. Nem láttam semmi előjelét, hogy rossz lenne neki, mindig mosolygott, kedden még tervezte a közös jövőt, meg olyanokat mondott amiből nem is gondoltam arra hogy ilyen súlyos lenne a helyzet. Aztán pénteken este váratlanul benyögte hogy szakítani szeretne. Nagyon sokkolt, azon az estén azt se tudtam hogy fiú vagyok-e vagy lány. Aztán aludtam rá egy napot, és mikor higgadtabban tudtam gondolkodni, megkértem hogy találkozzunk és beszéljük meg normálisan. 1 órán át beszélgettünk próbálta elmondani hogy miért döntött így, azt mondta, hogy nem úgy érez már, sima barátjának tekint csak. A családomba is beilleszkedett és állítólag a családomat a sajátjának tekinti már és nem vagyok kiemelkedő személy neki, hanem ugyan olyan családtagnak tekint mint a tesómat, anyát, apát. De én ezt nem teljesen értem, mert én úgy gondolkozom hogy a legjobb barátom egyben a párom is. Kiderült, hogy nagyon sok félreértés volt köztünk, amit sikerült tegnap megbeszélni és így már picit összezavarodott mert fél hogy rossz döntést hozott. Így azt mondtam neki hogy váljanak külön az útjaink, gondolkozzon és ha tudja mit szeretne akkor tudja hol talál, de én nem fogok rá várni. Megszakadt a szívem hogy ezt mondtam neki, mert közben elsírta magát, ebből hiszem azt hogy nem hűlt ez a szerelem teljesen ki csak nem tudja mit szeretne. Tegnap még kétszer is szívemnek szólított ezt is furcsállottam. Lelkileg eléggé labilis mostanában. Azt mondta hogy elmúlt a rózsaszín köd és szeret, kötődik hozzám, de megvan zavarodva. Én szerintem minden kapcsolatban vannak ilyen hullámvölgyek, és ha akarja a két fél akkor meg tudják oldani. Én szeretném megoldani, de félek hogy ő nem, mert máshogy gondolkozik. És egyfolytában azon kattog az agyam hogy én rontottam el vmit, ha ezt meg ezt máshogy csináltam volna akkor nem szakított volna velem, holott tudom hogy ehhez két ember kell. Nektek volt már ilyen? Esetleg idő múlva újrakezdtétek?

2014. szept. 28. 09:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Simán félrekúrt
2014. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jó, ezt el se olvastam!
2014. szept. 29. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!