Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik srácot válasszam? 16L

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hülyeség másokat kérdezni erről,mert,hogy ezt csak én érzem..stb.De akkor is..muszáj tanácsot kérnem kívülállóktól,akik nem ismernek,és hogy ők melyiket látnák jobb döntésnek.

Álneven fogom szólítani őket.:DD (Azért ezeket adtam,mert ez a kedvencük.Ebből látszik is,hogy más stílusúak.:))


1.Avicii. Ő osztálytársam. Teljesen az ideálom.Barna bociszem,barna haj.4-5 hónapja tetszik,de úgy nem hajtottam rá,csak próbáltam apró jeleket küldözgetni. A nyári szünet miatt teljesen megszakadt a kapcsolatunk.Nem beszéltünk,se semmi.Legalábbis én nem kerestem őt. Aztán egyszer csak rám írt,és azóta folyamatos kapcsolatban vagyunk.Szinte mindennap beszélünk,flörtölgetünk,úgy érzem,hogy ő is érez valamit,vagy legalábbis tetszem neki. De vannak olyan napok,amikor bunkó vagy lekezelő vagy alig akar beszélni. Ezért annyira nem vagyok biztos a dologban..teljesen kétértelmű. Meg például 3 hete volt egy buli.Kétszer hívtam,hogy jöjjön.Aztán nem reagált,és kiderült,hogy ő is ott volt,de nekem nem szólt..Itt kicsit megbántott.De attól nagyon szeretem.


2.Day. Ő egy évvel idősebb nálam.Legjobb barátnőm pasijának a legjobb barátja.Mostanában egyre többet lógunk így négyesben.Tavaly a barátnőmék összeakartak hozni minket,de nekem nem tetszett,szóval inkább taszított,mint vonzott.Ez idénre megváltozott.Külsőleg ő is az ideálom.Belsőleg is nagyon bírom.Szerintem kölcsönös nála is a vonzalom. Ha együtt vagyunk valahol,akkor megölel vagy megsimítja a hátamat/vállamat,megfogja a derekamat.De,ha már megivott 3-4 sört,akkor már puszilgatni is szokott.Volt már,hogy haza is kísért.:) Nagyon jófej srác. Vele is eltudnám képzelni magamat egy párkapcsolatban.:)


2013. aug. 19. 21:49
1 2
 1/19 Sir Sarcasm ***** válasza:
86%
Avicii az osztálytársad? Azt a k-rva :O Tudnál valahogy szerválni tőle egy ottógrammot? :3
2013. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hahaa.:) Ha nem írtam volna le az elején,hogy miért fogom így szólítani őket,akkor talán még vicces is lehetett volna..:)
2013. aug. 19. 21:52
 3/19 anonim válasza:
100%
A 2.-at ajánlom.
2013. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2
2013. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
válassz engem
2013. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az idősebbet válaszd

19/L

2013. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sir Sarcasm ***** válasza:
31%

Az is vicces lenne, ha én végigolvasnám ezt a maszlagot.


csak azt olvastam el , hogy Avicii az oszitársad és már írtam is a kommentet

2013. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az első az érdek, a második az igazi. Mindenképp a másodikat javaslom, hiszen külsőleg is ideálod, ráadásul belső értékeit tekintve is normálisnak tűnik. Szóval Ő a nyerő!

19/F

2013. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp a 2. a nyerő... :)
2013. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nebasssz, avicii természetesen, legjobb party 20 millió dollárral http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v3ZIW..
2013. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!