Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit tennél, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha a párod hazudna neked?

Figyelt kérdés

Ne nagy dolgokra gondoljatok. Pl.

- maszatos a szád, és nem szól, hogy olyan vagy, de közbe tiszta ciki;

-vagy a főnököd neki panaszkodja el, hogy mekkora szerencsétlen vagy, te pedig abban a hitben vagy, hogy bír az öreg

- hogy nagy általánosságban beszél pesszimistán a szerelemről és a kapcsolatokról, de a mondata végén hozzáteszi, hogy "de ami mi köztünk van az máás!"...

- hogy vettél egy új ruhát és neked tetszik, de közbe meg kint van belőle a fél s***gged és a hájadat is kiemeli, és ő is látja de llazán azt mondja, hogyy milyen jól áll....


...Egyszóval a KEGYES HAZUGSÁGOK!

1. Mi a véleményed róla?

2. Te többre értékeled az őszinteséget?

3. Mit tennél ha a párod ilyesmiben hazudna neked?

4. Mi a véleményed a hazugságokról általában! (Nagy is kicsi is)


Mindenkinek zöldet adok!



2014. szept. 29. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a hazugságot,kisebb dolgokat akkor inkább ne mondjon el,de ne hazudjon.


A zöld meg remélem valami bitang jamaica dzsanga lesz

2014. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.kegyes hazugsag is hazugsag ((legtobb esetben a pasik a megcsalast is azert titkoljak el h megovjanak a csalodastol..szoval az is kegyes hazugsag marad))

2.az oszinteseg mindennel tobbet er

3.ha hazudna is rajovok, alapbol olyan kerdeseket teszek fel amire tudom a valaszt pl h vmi sza*ul all rajtam.. es nosza merjen hazudni! :P

4.minden hazugsag-titkolozas etc. UNDORITO ES ALJAS!

2014. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem kerüli a konfliktust.

én többre értékelem az őszinteséget meg mindig is az voltam. :D néha nagyon is.. de ezt embere válogatja.. ha velem lenne hasonlo elbeszélgetnék vele erről és megkérném h inkább néha mondja amit érez, nem kell midnig a kedvembe járjon hisz mindenkinek vannak hibái. és azokbol lehet tanulni és továbblépni.. A hazugságokat amúgy utálom minden téren, de ezek szerintem annyira hazugság. inkább konfliktus kerülésnek érzem..

2014. szept. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm azokat ha akik hazudnak és ha véletlen vagy más út nincs rá és nekem kell akkor magamnat is gyűlölöm.Onantól kezdve h valaki hazudik és kiderűl vége a bizalomnak mindegy mekkora hazugság volt.Többet nem bíznék a páromban és ez gajra is vágná az egészet mégha megígérné h többet nem hazudoik akkor is ott lenne a kisördök.Mindíg öszinte vagyok mégha az fáj is a másik félnek.Pont a hazugságok miatt ment gajra az egyik kapcsolatom.
2014. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Mi a véleményed róla?


Azért a felsoroltak nem kegyes hazugságok. Én szeretném, ha szólna, hogy hé, maszatos vagy, vagy ha nem hagyna undormány ruhában járkálni. Ezekkel nem segítene, sőt. Alap, hogy ilyenkor szólunk a másiknak, mert nem akarjuk, hogy égesse magát.


2. Te többre értékeled az őszinteséget?


IGEN!


3. Mit tennél ha a párod ilyesmiben hazudna neked?


Elgondolkodnék a folytatáson. Milyen kommunikáció lehet köztünk, ha ezek megbeszélése sem megy? Vagy nem mer annyit mondani, hogy "Te, szerintem ez a ruha baromira nem előnyös neked" ? És ezek még nem is durva dolgok, azoknál mi lesz? Lapít majd?


4. Mi a véleményed a hazugságokról általában! (Nagy is kicsi is)


ELÍTÉLEM

2014. szept. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a párom hazudna nekem akkor elmennék LL juniorhoz tanàcsot kérni, mit tegyek.
2014. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat hazudok, mert az egyszerübb és sokszor hihetöbb is mint az igazság.

Persze, vannak fokozatok, és érdemi/komolyabb dolgokban sosem teszem.

2014. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!