Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elhagyni, pedig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhagyni, pedig az lenne a legjobb. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk mindketten, lassan két éve járunk. Azért itt teszem fel a kérdést, hátha komolyabb válaszokat kapok. Ő az első komoly kapcsolatom, én is az övé, sőt az egyetlen kapcsolata. Sajnos már elmúlt a szenvedély részemről, nem kívánom őt, és csak kényszerből szexelek vele. Más minden stimmel, a tenyerén hordoz, én viszont folyamatosan fellángolok mások iránt, és másra vágyom... Túl nagy a szabadságigényem, és megijedtem ettől a komoly elköteleződéstől, mert már komoly terveink vannak a jövőre nézve, én viszont még élni szeretnék, és félek, hogy ha nem most, akkor majd 10 év múlva "őrülök meg"... Viszont félek, hogy ha elhagynám, megbánnám, mert nem találnék ilyen jó embert, aki ennyire szeret, és törődik velem. Már próbáltam szakítani vele, de nem enged el, annyira szeret, és aztán én sem tudtam elhagyni, mert nagyon kötődünk, viszont már nem jó a szex, és itt vannak ezek a fellángolások... Mit tegyek? 21/L
2014. aug. 24. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ennek a kapcsolatnak elobb utobb vege lesz.
2014. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

1. 2 év alatt elmúlt a szenvedély? Az nem lehetett komoly kapcsolat. Mi most a harmadik év végén járunk, és egyre jobb a szexuális életünk.


2. Mit jelent az, hogy élni szeretnél? Jelenleg halott vagy? :D Vagy azt gondolod, hogy akiben nem járt X mennyiségű pénisz, az valójában csak vegetált?


3. Mi a baj a komoly tervekkel? Majd mondjuk 35 évesen akarsz szembesülni azzal, hogy nem lehet gyereked?


4. Ha azért akarod elhagyni, mert nem jó a szex, azon lehet segíteni ezer ötlettel, akár párterápiával.


Szerintem is bánnád egy idő után, pláne elnézve azt, mennyi idióta férfi van.

2014. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nincs értelme erőltetni egy kapcsolatot, ha egyszer hiányzik a vonzalom, azt remélni pedig, hogy majd valahogy alakulnak a dolgok, nem teljesen előrelátó. Magyarázd el neki tisztelettudóan a fentebbieket, majd békésen szakítsatok egymással. Lehettek emellett még barátok, akik szükség esetén kisegítik egymást (erre jönnének most olyan érvek, hogy halott kutyát minek megtartani, de az ismeretségi körömben van békés szakítás utáni normális barátságra példa). Ez egy jó próbája lehet a kapcsolatotoknak, ha netán 1-2 hónap elmúltával neked is, neki is hiányzik a másik, akkor újra meg lehet próbálni.


Will herceg és Kate hercegnő is szakítottak egyszer a házasságuk előtt. :)

2014. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha rátalálsz az igazira úgyis azonnal vége lesz. Ha most nincs rá kiszemelt személy, és különösebb okod akkor várd ki mellette. Így te is elfogsz tudni tőle szakadni. De nem szabad hozzá menned!
2014. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 eta8007 válasza:

Szia


Elég nehéz ebben jó tanácsot adni, de megpróbálom.

Két alternatíva lehetséges. Vedd fontolóra mindkettőt, talán segít.

1., Vele maradsz és megpróbálod feldobni az együttléteket,nem lehetetlen. Randizzatok, csináljatok valami újat és izgalmasat. Nem kizárt, hogy új oldaláról ismered meg új szituációkban és ez megoldja a gondot. Ha nem megy akkor később bánni fogod, hogy nem szakítottál vele már korábban.

2., Szakítasz vele és élvezed az életet mással. Biztos, hogy lesz mikor megbánod, de hosszú távon hasznos lehet ez a lépés: sokat tanulsz magadról és másokról, általában a kapcsolatokról.

2014. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21 évesen felesleges olyan kompromisszumot hozni, hogy egy olyan kapcsolatban maradj, amiben nem vagy boldog. Az egyoldalú szerelem kevés.
2014. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de ő annyira tragikusan fogja fel (én vagyok az igazi, nem tudna mást szeretni, vége lenne az életének), hogy annyira sajnálom, és nem akarom bántani, hogy nem tudom megtenni... Plusz nagyon jól bánik velem, semmi okom nem lenne panaszra, csak én vagyok ilyen önző...
2014. aug. 24. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:

" 2. Mit jelent az, hogy élni szeretnél? Jelenleg halott vagy? :D Vagy azt gondolod, hogy akiben nem járt X mennyiségű pénisz, az valójában csak vegetált? "


Ezt én is megkérdezném lányoktól :D


Egyébként először próbáljátok meg feldobni ezt a kapcsolatot és ha nem megy, akkor legyen vége, de úgy eldobni valamit hogy meg sem próbáltátok javítani nagy butaság.

2014. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"én vagyok az igazi, nem tudna mást szeretni, vége lenne az életének"


A Te életed, boldogságod fontos neki? Az, hogy Te mit érzel iránta, mit szeretnél, kívánod-e az ágyban,akarsz-e tervezni vele hosszú távra, érdeklik?


Érdekli, hogy mennyire nyomasztó számodra egy magát sajnáltató emberrel, aki érzelmileg zsarol téged együtt maradni? Kérdezd meg tőle!

2014. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Először is, ne ijedj meg az érzéseidtől. Azt mondják az okosok ,hogy a szerelem érzéséhez szükséges hormonok max. másfél évig termelődnek. Innentől nevezhetjük komoly kapcsolatnak, amikor már egy racionális döntés, hogy vele maradsz. Az is természetes, hogy érdeklődsz más férfiak iránt. Gondolod, Ő fából van? ;)A komoly terveket illetően az őszinte kommunikáció elég sokat segíthet. Egyszerűen mondd el neki, hogy mitől félsz. Azt hiszed, Neki nincsenek aggályai? Kérdezd csak meg... A szexuális életet valószínűleg a félelmek vágják haza. Én együtt maradtam a párommal. Hasonló volt a helyet, 19 évesen, 2 éve együtt, a szex nem volt az igazi, de a csillagokat lehozta volna nekem az égről. A harmadik évünk együtt kész katasztrófa volt. Majdnem minden randira úgy mentem, hogy elhatároztam, hogy oké, ma megmondom, hogy vége. De valahogy mégiscsak szükségünk volt egymásra. Összeköltöztünk, gondoltuk, hátha ha nem kell másfél órákat utazgatni egymáshoz, és így minden nap együtt leszünk, akkor jobb lesz. Valamivel jobb is lett, de nem volt az igazi. A negyedik és az ötödik év is elég vacak volt. Ebben a 3 évben ugyan volt szexuális életünk, de ami történt estéről estére, azt inkább maszatolásnak nevezném, mint szeretkezésnek. Aztán egyszer úgy alakult egy este, hogy egyáltalán nem működött a szex. Azon az éjszakán végig beszélgettünk, végre sikerült kimondani olyan dolgokat, amiket addig nem mertünk, viszont a továbblépéshez szükségesek voltak. Akkor hajnalban, majdnem 3 év után újra sikerült szeretkeznünk. Azon az éjszakán visszataláltunk egymáshoz és önmagunkhoz. Azóta eltelt újabb 3 év, és azt érzem, hogy abszolút megérte az a 3 év, hogy türelmesek voltunk egymással, és nem hagytuk ott a másikat, pedig mind a kettőnknek bőven lett volna oka szakítani. Így utólag, nem is értem, miért és hogyan maradtunk együtt, hogyan vészeltük át azt a 3 évet. A lényeg, hogy próbáljatok meg sokat beszélgetni, próbálj meg újra beleszeretni. Nézd meg a testét, mintha először látnád. Kicsit elölről kell kezdenetek, mert a kapcsolat elért egy másik szakaszt. Ne félj tőle, legyél bátor! Ismered a társadat, tudod, hogy számíthatsz rá. Akkor olyan nagy baj nem lehet. 26/N
2014. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!