Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél a helyemben? 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? 5 éve szakítottunk, azt mondta a szembe h nem szeret. Egy év után felkeresett. Bőv. Lent

Figyelt kérdés
a szemembe nézett és azt mondta,nem szeret,soha nem szeretett.összetörte a szívem.közben már előtte írogatott egy lánynak,h talizni akar vele.soha nem éreztette h jó vok neki,így komplexusaim lettek.nem éreztem jónak,szépnek magam. nagyon szerettem,így belementem h próbaljuk meg/nem tudtam elfelejteni,senkim nem volt utána,neki igen/. na azóta együtt vunk úgy,h nem bízom benne, hisz egyszer már felkeresett más nőt,meg a szemembe mondta h nem szeret. nem élünk együtt,úgy tűnik ő nem is tervezi,pedig van saját lakása.. sokszor úgy érzem csak azért vunk együtt h néha kielégítsük egymást.pedig a szex se a legjobb. érdemes együtt lennie így két embernek??????
2014. szept. 20. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem. Ne b ssz ki magaddal, ha 5 évig kibírtad nélküle, akkor most miért esnél megint ugyanabba a hibába?
2014. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 eve szakitottatok es egy ev utan keresett meg?
2014. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rosszul írtam. 5 éve szakitott,egy évet voltunk együtt utána egy évet külön. most már 4 éve folyamatosan együtt...
2014. szept. 20. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyik az igaz?

".. .nem élünk együtt,úgy tűnik ő nem is tervezi..." [a kérdésben]

"... már 4 éve folyamatosan együtt..."

.

Ez nem együttélés, ez egyéves volt kapcsolat felmelegítése, mindaddíg, míg megfelelőbbet nem talál.

Ha neked ez a "megdöglött a kutyánk, de tartsuk meg" állapot jó, csináld így...

2014. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!