Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak 2. évfordulóra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak 2. évfordulóra a páromnak?

Figyelt kérdés
Sütöttem már neki süteményt készítettem neki képet és most valami ennél is különlegesebb kéne de sajna nincs ötletem. Ti mit adtatok a párotoknak évfordulóra?
2013. okt. 15. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemibetegséget!
2013. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a süti és kép kicsit sem volt sablonos .. "ennél is különlegesebb kéne".
2013. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köménymag menj a.nyádba
2013. okt. 15. 21:41
 4/8 A kérdező kommentje:
sablonos? mert akkora sablon dolog sütni? vagy egy képet adni amit én rajzoltam? akkor ennyi erővel minden sablonos az egész életben ugyebár
2013. okt. 15. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj de kis cuki vagy,rajzoltál neki.Az oviba ez egész jó ötlet :D
2013. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Saját Magadat masnival átkötve, esetleg egy JOKER-kártyát, amit bármilyen szexuális jellegű dologra beválthat.


Egyébként mi nem vittük túlzásba. Én főztem vacsit meg vettem virágot, ő pedig szexi fehérneműben jött.

2013. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köménymag egyáltalán nem ovis az ha gondolsz a párodva és nem valami tömegterméket veszel neki hanem te magad csinálsz neki. egyébként azt se tudod mit rajzoltam és azt hogyan szal ne dobálózz már ilyenekkel hogy ovis...művészetire jártam nem botlábú emberkéket rajzoltam
2013. okt. 16. 12:19
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi 6os te voltál az egyetlen aki vmi jót írt
2013. okt. 16. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!