Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiakadhatok emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadhatok emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom barátainak 80%-a lány. Mindig is ilyen volt. Az egész nyarat együtt töltöttük megállás nélkül, egyébként meg távkapcsolatban élünk, és nagyjából 10 naponta találkozunk, akkor több napot vagyunk együtt. A nyár folyamán sokszor volt abból gond, hogy én nem mehettem el ide, vagy oda, mert ő nem tudott magának programot szervezni, és amit meg szervezett magának, mindig cipelt magával, amivel eleinte nem volt gondom. Most külön vagyunk. Egyik nap bejelentette, hogy lesz egy buli, 4 csajjal... Azt lenyeltem, nem akarok féltékenykedni. Na de abból kiderült, hogy igazából valami buliról volt szó, meg több emberről, és mondta, hogy az egyik barátnőjénél alszik. Nekem meg nagyon rosszul esett, hogy csak úgy közölte, és nem kérdezte meg, hogy nekem oké-e, mégiscsak egy csajról van szó, aki nem mellesleg elég jó csaj... Nem azért, mert nem bízom meg benne, hanem ne lássa már a pasimat más csaj alsógatyában! Az az én felségterületem...

Végül nem aludt nála, hanem hazajött a buliról, és szkájpon beszéltünk, elmondta, hogy le akarták venni a melltartójukat a csajok, és elvileg neki kellett volna ellenőrizni, hogy melyiküknek van tapintása a legnagyobb melle...

Aztán ma megkérdezte tőlem, picit cinikusan, hogy ott aludhat-e a csajnál. Hogy megengedem-e. Vettem két nagy levegőt, és azt mondtam, oké...

Ettől függetlenül nagyon szeretem, csak nem a nyár volt az első eset, hogy ő korlátozott engem, és féltem, hogy kiakad, ezért hagytam magam. Most viszont arról lenne szó, hogy nekem rosszul esik... Jogos, ha kiakadok ezen?



2014. szept. 29. 19:28
 1/9 A kérdező kommentje:

Természetesen én mondtam neki, hogy nekem meg nem esne jól, ha ott aludna.

18,5/F, 17,5/L

2014. szept. 29. 19:31
 2/9 anonim ***** válasza:
De még szép hogy kiakadhatsz! Én az átlagnál ugyan féltékenyebb vagyok, szóval nekem már ott sok lenne, hogy a barátai 80%-a csaj. De ha még ott is aludna egynél? :DD Nekem ott, ha eddig nem lett volna, betelne a pohár.
2014. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Deédi :)
2014. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Forditott esetben ö hogy reagalna?Teged miert nem hivott el abba a buliba?En kiakadnak-Ki tudja mi törtent ott?
2014. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen barátom nekem is. A srác tipikusan az az ember, hogy továbbra is barátkozik a többi lánnyal (sőt lányként legjobb barátja voltam mikor volt barátnője de nem érzett irántam semmit meg én se iránta szóval az egy hülye sztereotípia, hogy fiú és lányközt nem létezik igaz barátság). Nem csak én voltam lányként barátja. Több tucat volt még de végig hűséges volt a barátnőjéhez és szerette őt a végsőkig. Igaz nem lógott annyit a barátnőivel mert a csaja volt az első.

Szerintem nem kell aggódnod, ha hűségesnek ismered a barátod viszont nem árt ha néha-néha azért beszámol, hogy mi is történik körülötte. Vázold fel neki, hogy ez nem féltékenység de biztos, hogy neki se jönne jól ha éjjel-nappal fiúkkal lennél körülvéve.

2014. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem hívott meg, mert Angliában volt, ő ott tanul, én meg Magyarországon élek.
2014. szept. 29. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
"le akarták venni a melltartójukat a csajok, és elvileg neki kellett volna ellenőrizni, hogy melyiküknek van tapintása a legnagyobb melle... " Én miért nem keveredtem még ilyen helyzetbe? :O
2014. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ilyenek az angolok, ha berúgnak.
2014. szept. 29. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Te Magyarországon ő meg Angliában??? Meg ott alszik egy csajnál és melltartókat vesznek le előtte meg nekik kellett volna ellenőrizni a mellnagyságot?! Hát ez komolyan mondom egy vicc...még megkérdezed hogy jogosan akadtál e ki? Még szép! Mi ez már? Hát ez a csávó téged úgy néz hülyének ahogy nem szégyelli! Te meg buta kis naiv lányként még rá is bólintasz arra, hogy ott aludjon nála.. ennyi erőből azt is mondhattad volna neki hogy + szívem,nyugodtan aludj ott nála és akár meg is d*ghatod nem zavar ám." Ennyire naiv hogy lehetsz de most komolyan? Ha az én barátomnak már csak ennyi lány barátnője lenne meg elmenni velük bulizni már akkor kidobnám mint a macskát sz*rni. Szerintem rohadt gyorsan vess véget ennek a kapcsolatnak!
2014. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!