Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogynan tudok barátnőt szerezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkdj kérdése:

Hogynan tudok barátnőt szerezni? (lent)

Figyelt kérdés

16éve vagyok megbizhatónak türelmesnek tartom magam de egy kicsit zárkózott vagyok és vágyok egy kitartó lányra mégse találok rendes barátnőt miken változtathatnék hogy könnyebb legyen?

16/F



2014. szept. 29. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesco, Lidl.. Abc...

Szerezni?? Ez most komoly??

2014. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyeld a jeleket... ha egy lanynak tetszik valaki, akkor altalaban adnak valami jelet. Biztos van valaki aki mar eszrevett, meg akkor is ha te nem latod. Amugy szerintem legyel egy kicsit nyitottabb, ne felj odamenni lanyokhoz beszegetni. Ez biztos segiteni fog abban, hogy tobb embert jobban megismerj, es ki tudja, lehet h meg a vegen lesz is belole valakivel valami :) am honnan valosi vagy? 15/L
2014. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!