Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan már egy éve járunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan már egy éve járunk és még mindig nem feküdtünk le én 22 vagyok a barátnőm pedig 18 érdemes ezt még folytatni így? Nem csaltam még meg, de már nagyon nehéz!

Figyelt kérdés
Már mindent 100-szor átbeszéltünk, megbeszéltünk minden,de semmi úgy érzem h hiába várok mert egyszerűen nem lesz semmi! folyton kritizál vagy fáradt, nem csinál semmi izgatót ha én kezdeményezek akkor előjátékig eljutunk tovább nem! Érdemes még ez így folytatni? azt mondja szerelmes belém, de nem igazán érzem ezt!!!

#szex #szerelem #párkapcsolat #18 éves #szexhiány #22 éves vagyok #érdemes még ezt folytatni
2014. okt. 1. 20:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne esély bármire is, már megtörtént volna a dolog, szerintem felesleges tovább várnod.
2014. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Talán arról beszélj vele, hogy mitől fél...
2014. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
már azt is megbeszéltük hogy fél azt is hogy mitől, és ha ellazítom megnyugtatom és ott a pillanat akkor sem akarja! pedig türelmes vagyok!
2014. okt. 1. 20:45
 4/53 anonim ***** válasza:
30%

Még nem csaltad meg?

Remélem minél hamarabb elhagy. Érzi ő milyen is vagy te valójában.

2014. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz neki! Oldd a gátlásait, esetleg egy kis bor segíthet. Nekem így volt az első. L
2014. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
Még szüz a csaj?
2014. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
20:45 ös ezt h érted? lett volna mar rá több alkalmam is hogy mással dughassak, de nem tettem meg nem volt hozzá szívem, de mar nem bírom.... nagyon hiányzik már a Szex pedig mar rég nem vagyok szűz ex barátnőmmel is rendszeres volt... ez meg mostani kapcsolatban nem akar összejönni valahogy!
2014. okt. 1. 21:11
 8/53 A kérdező kommentje:
Igen még szűz, de mar piával is próbáltuk kajával is, buli után is minden, de egyszerűen fél és bizonytalan és mar egyszerűen amikor ránézek és latom h totál mintha máshol lenne na az engem is lelomboz!
2014. okt. 1. 21:15
 9/53 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki illik össze. Ebből a csajból ennyit tudsz kihozni. Tanultál tőle, hasznosítsd ezt a tudást valaki másnál.
2014. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
8%
Én azt mondom dobd ki. Nem vágyik rád vagy agyban nagyon gyerek még, te se lehetsz így túl boldog.
2014. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!