Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már nagyon magányos? Érdemes egyáltalán erőltetni az ismerkedést, vagy inkább várjunk majd eljön a maga idejében?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az vagyok.

Hát erőltetni nem erőltetem, de ha látok egy megfelelőnek tűnő lányt, akkor próbálkozni szoktam, de sosem érek el semmi sikert, így az akaraterőm is kezd elmenni, egyre kevésbé kezdeményezek már

2014. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy erőltettem, de őszintén szólva rosszul sült el. Szóval inkább nem erőltetek semmit. Remélem tényleg majd csak véletlenül jönni fog az,aki érdemes lesz.
2014. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én eléggé magányos vagyok.. Azt hallottam hogy az igazi akkor fog eljönni, amikor nem is számítasz rá.
2014. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiegészítésként még annyit, hogy inkább csak álmodozom a dologról, ott legalább nem ér csalódás. Az én életem nem egy mesefilm happy enddel.
2014. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Én sem erőltetem, viszont már őrjítően hiányzik egy társ.
2014. szept. 28. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Van.Felesleges várni,ha eddig semmi nem volt.Ezután sem lesz,kivéve ha valamilyen változás áll be.

Én pl. tipikus lányok rémálma típus vagyok,vékony és magas nyurga.Keresztülnéznek rajtam.

De eltökéltem,hogy kigyúrom magam.Szóval nem keresgélni vagy várni kell,hanem változni,javulni.

Persze nagyon nehéz,de biztos sikerrel kecsegtet pl.egy izmos testalkat,a várakozás nem old meg semmit.

Aki rusnyának született,annak kaparnia kell keményen,hogy találjon valakit.Bár manapság az átlagosnak szintén.Nincs megállás.

2014. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon magányos vagyok,el sem tudom mondani mennyire.Egyáltalán nem érdemes erőltetni a dolgot,csak pofára esnél egyfolytában.Bár ha nem erőlteted akkor is előfordulhat,hogy csak pofára esel(mint pl. velem).

A várakozás nem a legjobb állapot,de jelenleg nekem sem menne több...

2014. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:
Erőltetni nem kell semmit, de ha már régóta ugyanabban az állapotban stagnálsz nem árt változtatni valamit az életeden és ez magával vonzhatja a többi dolgot is (lehet ez akár új munkahely vagy hobbi, stb.)
2014. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így igaz! Változtatnunk kell egy kicsit. Csak pozitívan, érezzük jól magunkat a bőrünkben, és akkor mások is szeretni fognak! :) Szurkolok minden magányos embernek, köztük magamnak is :)
2014. szept. 28. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!