Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek leirhat? Tobbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek leirhat? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
a mostani kapcsolatom 4 eve tart hat nem mondhatom hogy csodas mert felelemben toltom 2 eve.. de a lenyeg hogy igazabol ugy erzem hogy az elozo baratom szeretem ami mar remenytelen. minden nap ragondolok 4 eve nem birom elfelejteni de tudom mar vege egyszeruen nem tudom elfelejteni.megdobban a szivem is ha ragondolok,titokban sirok maig is.facebookon nezem csak az adatlapjat. szerintetek az ciki ha leirnam neki hogy meg mindig erosen erzem hogy szeretem stb. utana meg letiltom ? mar annyira rossz ez az erzes szinte megfolyt es ugy erzem,hogy addig nem is nyugszok mig le nem irom neki,bar tudom hogy szerintem nem foglalkozna ezzel de akkor is tudnom kell hogy tudja es kesz. szerintetek leirjam neki? nem ciki?ehez is nagy ero fog kelleni mivel tuti utana egybol letiltanam es sose lathatom a kepeit utana.

2014. okt. 2. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nehogy megírd neki, nem jó ötlet

főleg hogy barátod is van

2014. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NE ÍRD MEG NEKI, VÉGZETES HIBA
2014. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A szíved jó esetben elég sokszor megdobban, anélkül, hogy akárkire gondolnál...


Egyébként meg mielőtt ilyen értelmetlen, önmagadat lejárató hülyeséget csinálsz, először talán söpörj össze a házad táján! Értem én, hogy egy undorító gerinctelen szar alak vagy, de valóban rászolgált erre a szegény jelenlegi párod? Nem lenne neked is jobb érzés, ha tiszta vizet öntenél a pohárba, ahelyett hogy NÉGY ÉVE MINDEN ÁLDOTT NAP A KÉPÉBE HAZUDSZ??

2014. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kulcskérdés: miért vagy egy kapcsolatban 4 éve ha a régit szereted, és pláne úgy, hogy 2 éve félelemben élsz???

El kéne hagyni a jelenlegit! Ha félelem van akkor pedig sürgősen!

2014. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok undorito gerinctelen alak de lehet igazad van. van sulyos oka a dolgoknak a kapcsolatnak mar azon vagyok hogy menekulok de most ebbe nem akarok belefolyni. a kerdes az volt leirhatom e neki vagy nem. akkor hogy kinek mondjam el az erzeseim hat nagyon rossz helyzet ez.
2014. okt. 2. 17:33
 6/11 A kérdező kommentje:
az elejen szerettem de viszont rajottem igy a bantalmazasok utan hogy megse felejtettem el az exem. emberi hiba ez de nagyon csunyan
2014. okt. 2. 17:35
 7/11 A kérdező kommentje:
a jelenlegi parom nem szegeny o neki nincs gondja miota eggyut vagyu k 8 x megcsalt. ogy hat hogy szeressek igazan valakit ha lelekben mindig csalodok benne?
2014. okt. 2. 17:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj, hogy oda ne rohanjak... Szerinted megszán így téged bárki is? Miért próbálod áldozatként feltüntetni magad? Már ne is haragudj, de nyilván nem tart a pasid pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig te nem léphetsz ki ebből a kapcsolatból... Vernek, és megcsalnak, mégis milyen embernek tartod magad, hogy ez a bánásmód neked okés?? Ha annyira szar lenne neked, akkor nem lennél benne 4 éve, nem szenvednél 2 éve, hanem rég ott hagytad volna!
2014. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És miért nem szakítasz, ha félsz a párodtól, ha bántalmaz?
2014. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szerintetek bolond vagyok ? ha nem lennenek kovetkezmenyek akkor szerintettek igy lennek? epp ez az hogy nem.de ha jol olvastam ezen az oldalon nem kommentbe kell kerdest valtani, hanem uj kerdest kell kiirni. a tematol nem szeretnek erre valtani. romaval vagyok igy. nem egyszeru kilepni a csaladbol de en valasztottam nekem a dolgom helyretenni. nem ertem miert kell belekotni a dolgokba hiszen nem veletek tortenik ez mind hanem velem. eleg rossz ez nekem. de meg ti ismeretlenek is beszoltok kataszfrofa mas a joforman a szexualis eletuket plusz cifrab dolgokat is kerdeznek azt elvezitek? de ezt a helyzetett meg nem tudjatok felfogni?
2014. okt. 3. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!