Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek leirhat? Tobbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek leirhat? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
a mostani kapcsolatom 4 eve tart hat nem mondhatom hogy csodas mert felelemben toltom 2 eve.. de a lenyeg hogy igazabol ugy erzem hogy az elozo baratom szeretem ami mar remenytelen. minden nap ragondolok 4 eve nem birom elfelejteni de tudom mar vege egyszeruen nem tudom elfelejteni.megdobban a szivem is ha ragondolok,titokban sirok maig is.facebookon nezem csak az adatlapjat. szerintetek az ciki ha leirnam neki hogy meg mindig erosen erzem hogy szeretem stb. utana meg letiltom ? mar annyira rossz ez az erzes szinte megfolyt es ugy erzem,hogy addig nem is nyugszok mig le nem irom neki,bar tudom hogy szerintem nem foglalkozna ezzel de akkor is tudnom kell hogy tudja es kesz. szerintetek leirjam neki? nem ciki?ehez is nagy ero fog kelleni mivel tuti utana egybol letiltanam es sose lathatom a kepeit utana.

2014. okt. 2. 17:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vársz véleményt és válaszokat, akkor minek álltál neki itt sírni meg sajnáltatni magadat? Jól mondod, te csináltad, te dolgod helyretenni, csak akkor ne hisztizz, hogy neked milyen nehéz, mert rohadtul nem érdekel akkor senkit, ha ilyen ellenséges vagy utána.
2014. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!