Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne érezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezze annyira a barátom, hogy "futok" utána és hogy kell erőfeszítéseket is tennie értem?

Figyelt kérdés

Túlzottan kifejezem hogy szeretem, mert egyszerűen ilyen vagyok, de sajnos ő ezt már természetesnek veszi.

Több éves kapcsolat (5+)


Normális válaszokat és tapasztaltakat kérdeznék.

Köszi

L



2014. febr. 9. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:

- ne mondogasd neki állandóan, hogy szereted, imádod stb

- ne írj neki azonnal, amikor már nem vagytok együtt

- járj el nélküle is szórakozni pl. a barátaiddal

2014. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:

5 év alatt azért elég jól kiismerhetett már..


együtt is laktok?

2014. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem lakunk együtt.
2014. febr. 9. 20:51
 4/9 Moszuke ***** válasza:

játszmák helyett egyszerűen érd el, hogy kelljen erőfeszítéseket tennie érted.

hogyan?

ne adj a segge alá mindent, ne járj a kedvében ha kell ha nem. nyugodtan lehetsz egy kicsit önző. ennyi kell a kapcsolatba. a lányok általában nem szeretnem "kivenni" a kapcsolatból csak beletenni.. és akkor van ez, hogy "jajj mindent megteszek érte ő meg semmit"


azért nem veszi a fáradtságot mert tudja, hogy ha nem mozdul meg akkor is megkapja amit akar. egyenes úton haladsz a háztartási robotgép kategória felé.

ha máshogy nem megy van egy játszmák nélküli út. KÉRD MEG.

néma gyereknek az anyja sem érti a szavát..:) a pasi ilyenek. a szóból értenek, nem vmi rózsaszín, földöntúli jelekből mint a mesékben

2014. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
akkor meg légy távolságtartóbb egy kicsit
2014. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezeket próbálom amiket írtok. Bevallom néha nehéz olyannak lenni, amilyen valójában nem vagyok :) De ha ezt is teszem, megsértődik, ahelyett hogy picit inkább ráébredne mit veszít.
2014. febr. 9. 21:00
 7/9 Moszuke ***** válasza:

az a baj ezekkel a játszmákkal, hogy visszafele sülnek el..

mivel egy büdös szót ne ejt ki a csaj a száján így a pasi a "távolságtartást" meg a különböző trükköket úgy éli meg, hogy már nem szeretik.. és nem fog teperni hacsak nem egy társfüggő pp, de még azok is inkább hisztirohamot kapnak minthogy elkezdjenek a lány kedvébe járni.

2014. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen van benne valami. Próbáltam azt is hogy feltűnően vidám voltam,(picit önzően) de az se vált be
2014. febr. 9. 21:04
 9/9 Moszuke ***** válasza:

jó látom nem érted. én ezen a ponton feladtam.

bb

2014. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!