Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm újabban folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm újabban folyton megaláz és utálatosan viselkedik velem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok ő meg 24 éves. 5 éve vagyunk együtt. 1-2 éve fordult ilyenre a kapcsolatunk,azelőtt jól ment minden. Többször előfordult már,hogy a jelenlétemben más pasikkal flörtölt és mindig megaláz amikor csak tud és úgy tesz mintha élvezné is. Már jó ideje nincs egy kedves szava se hozzám, csak piszkál és belém köt mindenfélével állandóan. Már komolyan tervezem,hogy szakítok vele. Lehet,hogy arra megy, hogy ezt megtegyem?

2014. okt. 3. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert hagyod neki.
2014. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem meg is csalt már,úgyhogy dobjad
2014. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Jártam ugyanebben a cipőben. Barátnőm ráadásul nehezen viseli, ha felemelem a hangom, szóval tehetetlennek éreztem magam. A szakítás szélén voltunk, de ő ráérzett erre és leültünk beszélgetni. Mondtam neki, hogy elegem van, hogy stresszelek mellette, hogy félek minden alkalommal amikor csinálok valamit, hogy épp miért nem fogok neki megfelelni. Ha nem én vagyok szerinte az igazi, akkor inkább legyen vége. Azt mondta, hogy csak piszkálódik és nagyon is megfelelek neki. Kivéve, ha már nem bírom tovább és kibukok. Azóta inkább elmondom neki (nyugodtan), ha úgy érzem, hogy valamivel a lelkembe taposott. Szeret és látom rajta, hogy próbálkozik, vagy legalább bocsánatot kér érte. De ez időbe tellt. Először azt mondta, hogy nem kér bocsánatot, mert akkor is úgy érzi és elkezdte megmagyarázni. Tök mindegy, még ha úgy is van, mert olyankor nem kiokításra vágyok, hanem arra, hogy érezzem, hogy számít neki, hogy hogy érzek.


Csak azért írtam le, mert nem csak a "paraszt leszek én is vagy inkább hanyagolom egy időre" megoldás működik.

2014. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt akarja, hogy te szakits. Veled mar vegzett a jelek szerint.

A lany biztosan nem fog veled szakitani, vagy ha igen akkor majd ir egy sms-t, hogy vege!

Nem lenne benne annyi gerinc, hogy a szemedbe mondja a dolgokat.

2014. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!