Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így az exem?

Figyelt kérdés
Valamivel több,mint 1 hónapja szakított velem barátom, de a szakítás után vagy 3 hétig nem találkoztunk, telefonon is csak annyit beszéltünk amennyit a közös cuccok ügyében muszáj volt. Ilyenkor én hívtam, de lerázott és azt mondta, hogy dobjam ki a cuccait neki már nem kell. Mikor először találkoztunk szó szerint elszaladt előlem. Azóta ha találkozunk, akkor köszönni alig akar, beszélni semmit nem beszélünk. Nem is akarok vele beszélni, csak az esik rosszul, hogy kiderült, hogy amíg együtt voltunk, 2 évig szinte minden alkalommal hazudott nekem. Egy nőgyőgyászati vizsgálaton kiderült h megcsalt, de ezt tagadta, mégis elhittem neki. 2-3 hazugsága derült ki, megbocsájtottam neki, kitartottam mellette. Hazudott a szüleinek rólam, hogy nem akarok velük lenni, meg nem akarom az anyja kómában fekvő keresztanyját meglátogatni, azért, hogy a szüleitöl se derüljön ki, hogy mikor nekem azt mondja otthon dolgozik, igazából csavarog, kocsmázik stb. A hazuhsága miatt a szülei nem láttak szívesen. Egyszerűen nem értem ezeket miért nem merte elmondani, meg azt is h cigizik, mikor tényleg kiálltam mellette. Miért viselkedik most így? Nem akarok újta összejönni vele, csak érdekel h2 év után miért ezt érdemlem. Bűntudata van vagy csak simán s##gfej? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 1. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
simán s..fej... ne foglalkozz vele inkább örülj, hogy megszabadultál egy ilyen embertől...
2014. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabika1971 ***** válasza:

Nem minden ember egyformán éli meg a szakítást, sem az utána való kapcsolattartást.

Pl. nekem sem kellett "ez után legyünk csak barátok", inkább eltávolodtam és nem beszélek vele. Ő szakított, én meg nem kínzom magam, hogy kedvében járjak.

Ezek után inkább örülj, hogy idejében megszabadultál tőle, mert ő sem szeretett téged. Te hiába szereted még most is (legalábbis ez jön le). Ilyen ember társaságát nem is keresném ahogy elmesélted, mert csak minden téren vissza élt a bizalmaddal.

Inkább ismerkedj és barátkozz másokkal.

2014. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ó, hát ne haragudj, de ez tényleg egy seg.fej! Hogy lehet ilyen ??? Hát igen...az ember tartja a hátát és ez a hála. Ez egy sutyerák és csak nyertél a szakítással. A cuccait tényleg dobd ki és felejtsd el (tudom, könnyűűűűű mondani :-() Kitartást!
2014. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!