Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerethet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok szerelmes az egyik osztálytársamba(akinek amúgy tavaly jártam a legjobb haverjával de ő már elköltözött), de ő ezt nem tudja. Viszont másik osztálytársaim és a saját megérzéseim szerint én is tetszem neki valamennyire. Órák közzben egy csomót szokott nézni. Szeretném ha kicsit közelebb kerülnénk egymáshoz, de ő is meg én is elég visszahúzódóak vagyunk és nem merünk közeledni egymáshoz (vagy bárkihez). A kérdés az, hogy szerintetek szeret-e, és amúgy is most mit tudok csinálni , ha nem merek hozzá közeledni. A válaszokat előre is köszi!! 14/L

2014. okt. 5. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és kb ilyen korú fiúk, ti mit szeretnétek, hogy közeledjen egy lány?
2014. okt. 5. 12:21
 2/3 anonim válasza:

Lány vagyok.

Ez nem nagyon fog így kiderülni. Ne félj, ha szimpatikus vagy neki, akkor nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni, baj nem lehet belőle. Esetleg írj rá facebookon, vagy bárhol, de a legjobb az lenne, ha személyesen beszélgetnétek:3

2014. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mosolyogj rá sokat. Ha nem mersz oda menni hozzá akkor ugy ahogy az előttem lévő mondta, kezdj el vele facebookon ismerkedni. Érdeklődj iránta , hogy mit szeret mit nem , keress közös tulajdonságokat, a többi meg kialakul magától.(ez az én saját véleményem csak) 14F
2014. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!