Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik van jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik van jobb helyzetben?

Figyelt kérdés

- Feleség, akihez minden nap haza megy a párja.


- Szerető, aki érzi, h vágynak rá, de összességében egyedül van.



2014. okt. 8. 02:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hiányos a leírás...ha a párja a feleségnek úgy tér haza h megcsalja akkor a szerető.... amúgy meg ha nem csalja meg a feleségét a férj akkor a feleség van jobb helyzetben
2014. okt. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jogos.

Ez a szituáció egy időben van.

A feleséget csalja a férj.

2014. okt. 8. 02:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyik sincs jó szituációban. Két szar közt nincs jobbik szar.
2014. okt. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:) Elgondolkoztam.


Van egy jóember akinek ismerem a nejét aki minden nap szemet huny a férjecske dolgai felett, csak az számít, h hozzá megy haza. A pasinak meg jó, h ellátják, sz ismerősök szép családnak tartják őket... Ő a "jóravaló családfő".


+ Ismerem a szeretőt, aki még a barátjával is szakított, h a pasival legyen. A lányka azt reméli, h ebből komoly kapcsolat lesz. Lassan már abba is bele megy, h egy harmadik csajt is bevegyenek, csak, h a pasinak jó legyen. Na a hapsi él hal a lányért akit irányíthat, és feltörölheti vele a padlót.


Ugyanakkor a pasit is ismerem, aki őszintén rám öntötte a sztorit. Kitalálta, h velem is le szeretne feküdni... Na ez volt a nap poénja, mivel a kedvesem a haverja, jól elküldtem... Majd mondta, h neki a plátói kapcsolat is jó velem...


Ez indította bennem a kérdést, h vajon melyik nő van kedvezőbb helyzetben egy ilyen szituban.

2014. okt. 8. 03:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Mónika showban szoktam ilyeneket látni.... De ha a konkrét véleményem érdekel... egy családban bármi megtörténhet.. ha kellően összetart a család elszigetelődik és az lesz a normális amit ott kitalálnak lád családon belüli erőszak, vérfertőzés,sajátos hierarhia, furcsa normák....
2014. okt. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor eszembe jut, hogy nem kell ide szappanopera, a valóság minding lepipálja!


Hihetetlen milyen emberek vannak (férj) és milyen ostoba emberek társulnak hozzájuk (a szerető). De az is fura, hogy van aki ezt megtűri...

Nagy görény az a hapsi, az biztos...

2014. okt. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire vágysz, és mi jelenti neked a szerelmet.

Mindkét nő lehet elégedett, ha az egyik arra vágyik, hogy hazamenjenek hozzá, a másik meg arra, hogy szerelmeskedjenek vele és szabadidős programokra járjanak.:)

Persze ha hazugság van, akkor nem lehet boldog senki, mert akkor valójában nem kapja meg senki, amire vágyik, csak annak a látszatát, és a hazug embert hamarabb utolérik ugye, mint a sánta kutyát.

2014. okt. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Micsoda férfi! Kiherélni való.

Amúgy az élettapasztalat szerint a feleség, de azért jobb úgy feleségnek lenni, hogy nem csalják meg.

2014. okt. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magam példájából kiindulva a szerető van rosszabb helyzetben. Én is az voltam. A kapcsolat most ért véget én itt maradtam egyedül,megtörten,lelkileg,idegileg tönkretéve,ő meg éli a kis életét a családjával.
2014. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben mindig a szerető a vesztes fél. Soha egy közösen töltött hétvége, egy karácsony, vagy egy húsvét, csak a lopott délutánok.
2014. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!