Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Róla álmodok minden éjszaka....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róla álmodok minden éjszaka. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy srácot kezdek elfelejteni és őszintén meg könnyebülést érzek. De amióta elhatároztam, hogy nem szeretnék többet érezni iránta mint barátság (legjobb barátom emellett), azóta folyton, majdnem minden éjszaka róla álmodok. Mármint rólunk, hogy együtt vagyunk. Nagyon szép álmok de nagyban megnehezíti az életemet és egyrészt fájdalmat is okoznak.

Mielőtt még nem volt szándékom elfelejteni akkor sose álmodtam róla, egyszer se.

Igaz, hogy az utóbbi időszakban sokkal jobban elbeszélgetünk, többet és nagyon sok mindent megosztunk egymással.

De vajon ez az "álmosdi" mi lehet? A tudatalattim ezzel jelezne, hogy ne adjam fel és ne hozzak elhamarkodott döntéseket? Kérlek segítsetek!


2014. aug. 28. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván többet érzel iránta, mint amennyit Magadnak bevallasz. Legyél Magadhoz őszinte és tisztázd Magaddal a vele való kapcsolatod!
2014. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják: érzelem, érző elem :)

A szellemed, nem a lelked, jelzi a "sorsodat".


Szerintem lehet, h lelkitársak vagytok! :)

2014. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen ugyanez történik velem is :OO amúgy szerintem szimplán csak túl sokat jár az agyadban, igaz hogy próbálod elfelejteni de már akkor is rá gondolsz ha eldöntöd hogy nem gondolsz rá.
2014. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!