Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap éjszaka megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap éjszaka megcsaltam barátnőm, és most úgy érzem jobban vonzódok ahhoz a csajhoz akivel megcsaltam. Viszont barátnőmet nagyon szeretem, és képtelen lennék összetörni a szívét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek csak értelmes válaszokat, és ne szóljatok le!

2014. okt. 8. 10:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

Hát, nem tudom! Ha egy csaj ír ki hasonló kérdést, nem szoktak a válaszadók ennyire aggresszívan válaszolgatni! Hány % nő? :)


Kérdező!


"Amit megfőztél, edd is meg!"

2014. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es: ez nem azon múlik. Mindkét fél részéről undorító és aljas dolog a megcsalás, és nincs rá semmi mentség. És még képesek ilyenkor pofátlanul odaírni, hogy "de szeretem a barátom/barátnőm" ezeknek halvány lila fingjuk nincs, mi az a szeretet.
2014. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
szerintem dugd mind2t amig lehet
2014. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ilyennek miért van nője....
2014. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát a barátnőd szívét már összetörted,úgyhogy ezen már hiába keseregsz.Az új csajhoz pedig azért vonzódsz jobban jelenleg,mert új volt neked.Minden nővel más a szex,más élményeket élsz át,és most még teljesen a tegnap történtek hatása alatt állsz.A legjobb az lenne,ha egyenlőre nem csinálnál semmit.Gondold át az egészet,hogy ki iránt mit érzel.És hogy miképp történhetett meg az,hogy állításod szerint nagyon szereted a barátnődet,és mégis lefeküdtél valaki mással.Ha a másik csaj kell,akkor szakíts a barátnőddel.Ne csald tovább.Ha viszont úgy érzed hogy hibáztál,és mégis a barátnőd az igazi,akkor két dolog közül válaszhatsz.1,kussolsz a dologról,és hazugságban élsz.2,elmondod neki őszintén hogy mit tettél,és vállalod a következményeit.A döntés a te kezedben van.
2014. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
28%
Jól tetted. Jöhet a következő.
2014. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szakíts, de nem mondd meg, hogy mi a valós indokod, hogy ne törd teljesen össze. aztán 1-2 hónap után vállald fel az új kapcsolatod, ha addig a másik lány vár rád...
2014. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
undorito dolgot tettél. ha nem vallalod fel egy gerinctelen senki vagy. mégis hogy lennél képes együtt élni a tudattal hogy ott alszik a karjaidban amikor te mást dugtal lehet éppen abban az agyban... VALLALD FEL.
2014. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
már összetörted.
2014. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!