Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthez ez a részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthez ez a részéről?

Figyelt kérdés
Fél évet együtt voltam valakivel, tudta, hogy teljesen szerelmes vagyok belé, de időközben rájött, hogy nem én kellek neki. Nem mondott erről semmit, csak egyszerűen elhidegült, ezért eldöntöttem, hogy szakítok. Ő nem reagált semmit, csak meghallatott, elfogadta, az egyetlen kérdése az volt, hogy de ugye barátok maradunk vagy legalább beszélünk e még. Indulásom előtt néztünk még egy filmet, ami közben tökre bújt hozzám, belőlem pedig kijött a feszültség és a tudat, hogy már csak egy órát lehetünk együtt, ezért elfogott a zokogás. Ő is könnyezett, persze próbálta leplezni, hogy ne lássam, de észrevettem. Miért sírt, ha nem szeret? Ebben az esetben sírhat egy fiú együttérzésből is, vagy ez azt jelenti, hogy mégis szeret?

2014. okt. 8. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Örömében sírt, hogy végre elmész.
2014. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnt, mint aki örül... Elég szomorú és csöndes volt. Meg úgy bújt, mint még soha kb.
2014. okt. 8. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekled szerintem. Csak illedelmességből mondta, hogy legyetek barátok. Hidd el, ez azt jelenti, hogy az se érdekli, ha többet nem lát és nem beszéltek.


Szakítás után még közösen filmet nézni elég szánalmas. Fatökű vagy,ha még vele időztél egy órát pluszba.


Azért könnyezett, mert bár nem szeret, a saját egójának rosszul esett, hogy nem ő szakított veled,hanem te vele.

2014. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne.. Nálunk is valami ilyesmi volt.. minden dolga olyan 2 értelmű... egyszer mintha akarna valamit aztán mintha nem... nemtudom ez mire jó de nagyon fel tud húzni aki így "viselkedik"...
2014. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lehetek fatökű, mert én vagyok a lány. Időzni meg azért időztem még ott, mert vidéken lakik nagyon messze, és a buszt meg kellett várni.
2014. okt. 8. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Úr isten a 3-as de hülyeséget írsz b... meg! Inkább szerintem ne szólalj meg ha ennyi az agyi szinted....

"Azért könnyezett, mert bár nem szeret, a saját egójának rosszul esett, hogy nem ő szakított veled,hanem te vele." Jézusom.. ennyire nincs mártír ember majd biztos azért elkezdek zokogni mert a másik szakított velem nem én vele.. atya ég... inkább az haragot váltana ki belőlem maximum és meg bántanám valahogy nem pedig a vállára dőlve bőgnék -.-

Am kérdező nem lehet hogy érzett valamit csak pl magával nincs rendbe és inkább azért szakít? Én volt hogy azért nem jöttem össze valakivel és azért löktem el magamtól mert magammal nem voltam rendbe, nem volt túlzottan önbizalmam és féltem a vele való kapcsolattól! Sok mindenre képes az ember (el utasítani valakit pl) ha magával nincsen rendbe! Már abból kiindulva hogy én biztos nem sírtam volna és néztem volna veled filmet romantikus hangulatba ha nekem csak egy barát lennél.. Hiába szeret pl engem valaki meg kedves velem, annyi az egész hogy nem küldöm el a francba persze kedves vagyok és kedvesen mondom meg hogy nem érzek iránta semmit de soha nem mennék bele hogy ilyen helyzetekbe kerüljek vele mint pl filmezés (főleg ha tudom hogy ő szeret, és ha én őt nem akkor engem idegesítene a helyzet)!

2014. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedvességből persze meg ölelek valakit, de az ölelések között is van különbség. Hogy csak meg ölelem 2 mp-re aztán el húzódok és ennyi, vagy ölelgetem 5 percig és közbe simogatom.. az utóbbi már nem csak egy szimpla baráti ölelés.
2014. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint tényleg szerethet és nem csak megviselte őt is az egész?
2014. okt. 8. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
A fél év az egyik nagy vízválasztó. Ilyenkor szokott kiürülni a szervezetből a szerelemhormon. Könnyen lehet, hogy ez okozta az elhidegülést. S hogy miért könnyezett? Mert a szerelem múlása neki magának is fájdalommal jár.
2014. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!