Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet úgy egy kapcsolat hosszútávon, hogy hétközben suli közben találkozunk majd suli után nem mindig mert a barátom dolgozik?

Figyelt kérdés
Úgy van hogy önkéntes nem minden hétköznap vagy esetleg hétvégén dolgozik. De így is suli közben hét közben amúgy sincs sok időnk, mivel én érettségire készülök, és max hétvégén vagyunk többet együtt. Az a helyzet, hogy én nagyon félek, hogy most mivel kevesebbet vagyunk együtt mind nyáron a kapcsolatunkra fog menni. Megbeszéltem vele is azt mondta nagyon szeret és nem hagyna el, mert velem akar lenni, de én azért egy picit mégis félek :(

2014. okt. 9. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne működhetne?

Nem csak az a szerelem működik ám, ahol a feleknek semmi dolguk, és egész nap egymáson lógnak.

2014. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán.
2014. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy működik, hogy suliban találkozunk és délután nem mindig. L
2014. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha amiatt megy tönkre a kapcsolatotok, hogy nem tudtok minden áldott nap órákat tölteni együtt, akkor annak a kapcsolatnak eleve semmi értelme.
2014. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,szerintem is működhet így a dolog mert en is nagyon szeretem őt, és nem hagynám el azért mert kevesebbet találkozunk :) Csak azért még mindig valahogy bennem van az a félelem érzet, de szerintem ez betudható a múltbéli dolgoknak amik köztünk történtek...mivel szakitottunk már egyszer, de nem evégett hogy kevesebbet találkozunk, hanem akkor még más volt a dolog, nem szerettük egymást igy mint most és hát nem ment a dolog, meg a barátomnak is olyan húzása volt amiért szerintem megérthető az aggodalmam egy picit :)
2014. okt. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!