Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jobban tudja h egy másik csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirevviv kérdése:

Jobban tudja h egy másik csaj mikor született mint az én szülinapomat mellesleg mindig eggyütt vannka ezt mondják?

Figyelt kérdés
Syasztok tegnap az egyik barátomal (fiuval beszélgettem) és megkérdezte h mikor van a szülinapom erre mondta nekem h neki meg 6 nappal később a névnapja erre mondtam neki h igen tudom :333 erre ő azt felelte h azz egyik osztálytársának tudja a születésnapi dátumját ( a lány egy nagyon szép lány mellesleg bele van zúgva a fiuba azt mondják h ők ketten mindig eggyütt vagynnak) szerintettek összefognak jönni? Szeretem a fiút

2014. okt. 11. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Az, hogy tudja mikor született nem feltétlenül jelenti azt, hogy össze fognak jönni. Én is hány pasinak tudom, aztán mégse... az, hogy sokat vannak együtt más tészta.. Hány évesek vagytok?
2014. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!