Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy személy által táplált érzelem egy másik iránt.
2014. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Képzelet diadala az érzelem felett."
2014. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Relatív, senki nem fogja tudni megmondani azt, hogy neked mit jelent a szerelem. Más egy romantikus alkatú embernek, és más annak, aki kevésbé igényli a partnerétől a romantikát. Valószínűleg maga az érzés is teljesen más, aki romantikusabb, az sokkal intenzívebben éli meg a dolgokat, érzékenyebben is tud reagálni bizonyos helyzetekben.
2014. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
* értelem
2014. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem.

Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem.

Mért nem termettél meg minden fa tetején,

minden fa tetején, diófa levelin.

2014. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy mindenkinél más-más, csak kíváncsi vagyok másoknak mit jelent :)) Írjatok! ;)
2014. okt. 11. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a szerelemben a legfontosabb, hogy a fiú egyben a legjobb barátom is legyen, ne csak a szerelmem. Az előbb felsorolt két példámból én romantikusnak mondanám magam, tehát igénylem azt, hogy törődjenek velem, és szeretem, ha nem zavarja a fiút, ha sokszor megölelem, vagy megcsókolom. Emellett fontos szempont az is, hogy szívesen hallgasson, és legalább ennyire szívesen meséljen is, mert érdekel, hogy mi van vele. A barátom boldogsága pedig kihat az én hangulatomra is, így nagyon szeretem mosolyogni látni, illetve szeretem apróságokkal meglepni, amire nem számít, és ez esetben nem tárgyi ajándékra gondolok, és nem is olyan alkalomra, amikor 'elvárt' az ajándékozás.

Ha valaki mellett ezt érzem, akkor én tökéletesen boldog vagyok. De ez inkább az a kategória, hogy mit várok a szerelemtől.

És hogy mi a szerelem? Két ember kölcsönös, önzetlen szeretete, amikor bármit megtennének a másik boldogságáért, továbbá feltétel nélkül megbíznak egymásban, és mint az elején is írtam, képesek mint legjobb barátok beszélgetni.

2014. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nem más mint hormon túltengés,ami érzelmeket vált ki a másik ember felé.
2014. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kémiai folyamat az agyban.
2014. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!