Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? A barátom kiköltözik 3 évre Kínába!?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja jötünk össze, és nagyon szeretjük egymást, de ő decemberben kiköltözik Kínába 3 évre, és nyaranta haza jönnek kb 1 hónapra, és jönnek táborba is, ahol én is ott leszek, és nem szeretnénk szakítani, és tudom, hogy a legtöbb ember nem hisz a távkapcsolatban. én sem hittem, de mivan ha létezik? FÉLEK Félek attól, hogy egy idő után nem fog már szeretni, ha nem látjuk egymást. Semmi képpen nem szeretnénk szakítani! Szerintetek mit tehetnék? Mert belefogok őrülni ebbe az állandó gondolkodára és féelelmbe, hogy mi lesz vele.

2014. okt. 12. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miert nem koltozol ki te is vele? Hagyjal csapot-papot, es koltozzel te is
2014. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bízz meg a barátodban, hogy hûséges lesz. ;) És ott a Skype.
2014. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát...a nyaranta egy hónap az semmi, kb. borítékolható h szétmentek, túl friss a kapcsolat. De azért drukkolok, h Te légy az üdítő kivétel.
2014. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
10 év után meg lehet fontolni, ha valaki kimegy mondjuk egy évre valahova, de közben tartják a kapcsolatot. De 2 hónap után 3 év? Mit akarsz?... 2 hónap alatt azt se tudod ki ő, nem ismerhetted meg ennyi idő alatt rendesen.
2014. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 manó1235 ***** válasza:
2 hónapos kapcsolat nem olyan stabil még hogy 3 évet kibírjatok ilyen helyzetben , de jah ha annyira félted menj ki vele te is.. csak ne hogy 1-2 hónap múlva ráébredj hogy lehet félre ismerted, vagy kimutatja a foga fehérjét vagy csak simán nem passzoltok és költözhetsz haza
2014. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ennek annyi lesz

2 hónap az semmi

2014. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
laza nyitott távkapcsolat. Aztán vagy kibírja az idő vasfogát, vagy nem.
2014. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Menj utána, csináljatok gyereket, és tetováltassátok a homlokára, hogy made in China.
2014. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj ki vele..es ha egyutt eltek par honapot akkor kiderulhet, hogy tenyleg osszeilletek-e. Ha meg nem illetek ossze akkor legalabb megismertel egy masik orszagot..
2014. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a nagyon kedved válaszaitokat... mellesleg 2 hónapja jöttünk össze de már előtte ismertem4 éve kb, és 14 éves vagyok szóval nem költözhetek ki vele, miért nem hisztek egyáltalán a távkapcsolatban? nem mindenhol működhet, de van ahol még is..
2014. okt. 14. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!