Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi sokszog? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi sokszog? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A temaban sok fiurol van szo.... szoval van 4 fiubaratom, akiknek mint kiderult mindnek tetszem. Az egyik regen akart velem jarni, de en nem akartam, es most van mas baratnoje, de meg mindig szeret engem, a masikkal egy idoben jartam, aztan szakitott velem, es most az az erzesem, hogy banja ezt...nah eddig meg nem is nagy a problema. Az egeszben az a legrosszabb, hogy a harmadik szemely nagyon regota tetszik nekem, de o sosem figyelt fel eddig ugy ram.Aztan egy bulin vegre megcsokolt.A hibat ott kovettem el, hogy aznap ejjel egy meggondolatlan lepessel hagytam, hogy a negyedik is megcsokoljon, aki raadasul fiatalabb tolem.Ez az egesz mindegyik elott kiderult, es most az elso ketto banatos, es probal a kozelemben lenni, a harmadik, aki nagyon tetszik, az kerul, a negyedik az meg csak ugy megvan...mit csinaljak? hogy hozzam heyre a dolgokat? Lehet ra eselyem, hogy meg a harmadikat megkapjam? Segitsetek kerlek!

2014. okt. 12. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
micsoda kis szűzkr*va
2014. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te egyszerűen csak gyerek vagy, éretlen kis p! csa, akinek fogalma nincs se a saját érzéseiről, se a fiúkról, se a kapcsolatokról de még csak a normális emberi viselkedésről se.

Jobb lesz nekik nélküled, semmit nem veszítenek.....

2014. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esnek van igaza.Ráadásul az egyik fiúnak van barátnője és úgy hajt,az sem lehet egy becsületes,hanem egy senkiházi.
2014. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 manó1235 ***** válasza:
Te aztán sok vasat tartasz a tűzben. Csak ne hogy össze fogjanak ellened és nem hogy nekik, de másnak se fogsz kelleni.Amúgy meg látják rajtad hogy könnyűvérű vagy,az első pótlót keresett helyetted de attól még meghúzna , a második megy utánad mint egy pincsi, a harmadik meg csak szórakozna veled, "a negyedik meg csak úgy meg van" ha véletlen az első háromnak nem kellenél legyen egy idióta.
2014. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!