Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi vallomás egy könyvvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vallomás egy könyvvel (Szakály Viktória, Szívritmuszavar)? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet lenne ezt a könyvet adni a fiúnak, aki tetszik, 21. szülinapjára? Tudom, miről szól a könyv, és azt is, hogy ha ezt megkapja tőlem, rá fog jönni, hogy szeretem. Aki olvasta, mi a véleménye, egyáltalán egy fiúnak is tetszenek az ilyen történetek? Egyébként a sztorit mintha csak rólunk írták volna, több évig tartó egymást-kerülgetés, elnyomott érzelmek, reménytelen szerelem...
2014. okt. 4. 20:27
 1/2 anonim válasza:
Az utolsó mondatodig, megvoltam róla győződve, hogy ez nem jó ötlet, mert szerintem nem igazán tetszene egy fiúnak. Természetesen te jobban ismered, és így, hogy valami hasonlóság van köztetek és a könyvben lévőkkel, így lehet, hogy nem rossz ötlet. És ha viszontszeret, akkor már a szándéktól odalesz.
2014. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fiúk egyáltalán nem olvasnak romantikus könyveket. Most néztem a toplistás könyveket. Úgy tűnik másokat se, csak a számítógép megy... esetleg valami fantazi...
2014. dec. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!