Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs barátnőm 16 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és még soha életemben nem volt semmilyen párkapcsolatom. Pedig több lány is volt akinek tetszettem, ment volna velük a dolog, csak hát nekem nem jöttek be. Van most is kedves, szép lány akit ismerek, biztosan össze tudnék vele jönni, mert látszik rajta, hogy kedvel engem, többször megölel, simogat, de valahogy érzem, hogy nem szeretem őt. Szüleim többször finoman célozgatnak rá, hogy miért nincs barátnőm, egyszer például azt is megkérdezték, hogy nem vagyok-e meleg. Pedig biztosan nem vagyok az. Talán 2 lány volt életemben akibe igazán szerelmes voltam, de mindkettőnek volt pasija. Lehet, hogy túl igényes vagyok? Vagy csak félek a kapcsolatoktól?

2014. okt. 12. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák...

Könyörgöm lassan kezdj el érett ember módjára gondolkozni.

16 év alatt szerinted hogy lenne komoly egy kapcsolat??

2014. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 évesen felesleges ezen aggódnod, lehet, hogy csak nem találtad meg még azt a lányt, akit tényleg tudnál szeretni, és ő is téged. Ezzel pedig nincs semmi baj. Én most vagyok 17, és 16 évesen volt(?) nekem is az első szerelmem, de még később sem probléma, ha nincs senkid.
2014. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szüleid idióták, már bocsánat... 16 vagyok, nem volt még barátnőm és nem izgulok miatta...Ha keresed akkor nem fogsz találni...majd megtalálod
2014. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!