Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van oka bánkódni az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van oka bánkódni az embernek egy ilyen lány miatt, érdemes?

Figyelt kérdés

Régóta ismerkedtünk,de sose jöttünk össze mert hol nekem, hol neki volt valakije.Végül a sors úgy hozta h belevágtunk egy kapcsolatba....4 hónapig tartott(életem legrövidebb kapcsolata nekem is neki is),ő 20éves,én 25 vagyok.Az utóbbi néhány hétben derült ki hogy még nem heverte ki az exét (2évig voltak együtt),ugyanis beszélgettek a hátam mögött és tartották a kapcsolatot kb 1hónapja egészen mostanáig.Hiába ültünk le megbeszélni ,szakítsa meg vele a kapcsolatot teljesen, egyébként nem fog tudni elszakadni és engem is elveszít,ő nem volt biztos magában és egyre kevesebbet találkoztunk,gyanús hangulatingadozásai voltak és tudtam h a régi barátja miatt(aki am egy szemét volt,megcsalta alázta stb).Én segítettem kijönnie ebből az egészből mert nagyon tönkrement az előző kapcsolatában.(arra is gondoltam h kb ennyire voltam jó)Lényeg h így nem tudtam tovább folytatni vele mert állandóan bennem volt h most is beszél vele a háttérben és kimondtam h legyen vége mert így nem normális.Ráadásul a lány egy héten kb háromszor részegre itta magát és még ezt is elnéztem neki mert beleszerettem,a haveri társaságom szerint is érzelmileg egy nagy nulla, pedig gyönyörű lány,mégis ő az akit most nagyon nehéz volt elengednem,ráadásul csak nevetséges 4hónapról beszélünk...

Az eszem tudja hogy helyes döntést hoztam,vagy bele se kellett volna vágni az egészbe.De mégis ennyi évesen is azt mondom hogy régen szerettem ennyire bárkit is.És lehet h nem kellett volna szakítanom hanem sodródni és talán rendbe jöttek volna a dolgok,de nem szeretek kétségek között lenni,ő pedig nem tudta mit akar,engem,őt,vagy inkább senkit sem.



2014. okt. 13. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem,nem éri meg
2014. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:
Jól döntöttél, tesó.
2014. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!