Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynak mikor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak mikor érdemes elmindani hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Ő 15 én pedig 14 éves vagyok. Az is érdekelne hogy hol. Pár hónapja ismerem csak de nagyon megkedveltem nagyon szeretek beszélni vele meg minden. Életemben nem voltam ennyire szerelmes. Meg az is érdekel hogy hogyan mondjam el neki. Az értelmes válaszokat elöre is köszi:)

2014. jún. 25. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem érzékeled, hogy ő is hasonlóan viszonyul hozzád (szeret veled lenni, érdeklődik irántad, keres, hiányzol neki, szereti a társaságodat), addig ne mondj semmit. Ha látod, hogy bejössz neki, még akkor se mondd el neki, hanem szervezzetek minél több közös programot. Aztán első csók stb., és ezután érdemes jobban az érzelmeidről beszélni.


De amíg nem alakul ki semmi, addig inkább ne, mert balul is elsülhet a dolog.

2014. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
éreztetni kellene előtte :/
2014. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen helyesírással Soha!!!
2014. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan b*zdmeg... telórol írtam. És csak értelmes válaszokat varok a továbbiakban...
2014. jún. 25. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!