Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van okom félni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom félni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátnőm, akivel már 10 hónapja együtt vagyunk. A probléma az, hogy nekem most van őszi pótérettségim. Azt mondja, ha nem sikerül, kicsit ideges lesz, de attól, hogy még nincs meg egy papír, maximum csak később, nem fogok esni a szemében, ugyanúgy fog szeretni. Szerintetek van esély rá, véletlenül is, hogy kidobna ez miatt, mert nem sikerült ? Tudom, megmondta hogy nem fog, de bennem van a félsz. 19/F.

2014. okt. 13. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fog, na aggódj. De azért tanulj, mert lehet kicsit le fogsz esni, ha nem sikerül...
2014. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát igen tanulni kéne barátom :)
2014. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szakító ok , de ha mégis akkor örülj , hogy megszabadultál tőle
2014. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, de attól még át kéne menni. :)
2014. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
" Dübörögjön acél ", nem a nem tanulás volt az, hanem voltak közben gondjaim, amik ellehetetlenítettek sajnos, de köszönöm a Te hozzászólásodat is, mint ahogy a Többiekét. :)
2014. okt. 13. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp sem ok a szakításra. Ha esetleg mégis, akkor ott valami sokkal súlyosabb dolog áll a háttérben.
2014. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te kidobnád fordítva?

Amúgy az csak egy papír. Ha ember tudsz maradni, és szereted, nem hinném, h ez szakító ok lenne.

2014. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dehogy dobnám, hisz Benne látom a jövőmet, akármilyen kilátástalan a helyzetem párszor. :( Én is így gondolom, de elég gyatra az önbizalmam. :(
2014. okt. 14. 10:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, emiatt ne legyen kisebbségi érzésed. Pl az sem jobb szituáció, ha valakit elbocsájtanak...


Viszont az önbizalom hiány hosszútávon gondot okozhat a kapcsolatba....

2014. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a válaszokat, az önbizalom témán pedig rajta vagyok. :)
2014. okt. 14. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!