Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írnának nekem olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnának nekem olyanok, akik holtpontról hozták vissza a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Holtponton vagyunk. Lány vagyok. Kb egy hónapja buliban megcsókolt egy fiú...akit ráadásul pár órája ismertem, addig csak virtuálisan. Nem akartam, de meglett sajnos. Azt hittem jó lesz, ha a barátom nem tudja meg, viszont győzött bennem az őszinteség és elmondtam. A napokban lettünk egy évesek. Természetesen kiborult, elmondta, hogy nem tud ugyanaz az ember lenni, aki régen, nem tud megbízni bennem, megbántottam... De titkolózni sem akartam. :( Most mindketten össze vagyunk törve... Ő is azt mondja, hogy nem akarja feladni és nem akar elveszíteni...én mindennél jobban akarom őt, soha nem fordulna és nem is fordult meg a fejemben a megcsalás gondolata, hiszen mindent megkaptam Tőle, és kapok is. Úgyhogy ez a "baleset" se érzelmileg, se fizikailag nem jelentett semmit. Inkább bűntudat és kétségbeesés van bennem. Nekem csakis Ő kell! Hiába mondok bármit, nem hinné és nem is hiszi el. Próbálom magam az Ő helyzetébe képzelni, és megérteni, de az enyém nagyon szörnyű... Van itt olyan, aki megmentette a kapcsolatát? És most minden oké? Mit csináltatok? Én nagyon szeretem Őt, mindennél jobban, nem szeretném elveszíteni! Mit tegyünk/tegyek?

2014. okt. 13. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Előbb kellett volna gondolkodni!



Miért csókolgatsz más srácokat...? Csak úgy ilyet nem tesz az ember, gagyi kifogás a "eööö pillanat heve" meg "eööö részeg vótam"

2014. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is itt tartunk, de mi nem hűtlenség miatt. Teljesen más ok van a háttérben. Reméljük, hogy sikerülni fog és együtt maradunk. Még nincs minden rendben, lassú folyamat lesz, de megéri. Szeretjük egymást. Beszélgetés a kulcsa mindennek.



Nem akarok ítélkezni, de én megértem a barátodat. A bizalom nulla. Én sem hinnék el hasonló helyzetben SEMMIT. Tudod, ha a bizalmat egyszer eljátszod, utána szinte lehetetlen visszaszerezni.


Itt az én példám: az exem a megbízhatatlanság élő példája. Az ígéreteivel tele volt a padlás, de sosem lett belőlük semmi. Amikor figyelmeztettek, hogy társkeresőn látták, regisztráltam és elkezdtem vele ismerkedni. Egyedülállónak mondta magát, akinek évek óta nincs kapcsolata, ezzel szemben közel két éve jártunk. Lelepleztem magam személyesen, égre-földre esküdözött, hogy megváltozik. Adtam egy esélyt a dolognak, de hamar rájöttem, hogy felesleges. Eljátszotta a bizalmamat, és hiába volt őszinte, én mindig gyanakodtam, hogy vajon legközelebb mikor és mivel fog átverni.


25N

2014. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Louis de Funnes:"Mindent megígérni,és semmit be nem tartani!"

Tapasztaltabb férfiak,és dörzsöltebb nők ezt használják.

És mi az eredmény?

Ott van az egykori szex-szimbólum Bridget Bardot,vagy 5-ször férjhez ment,és most 80évesen már egyedül maradt,csak a háziállatainak él,és nincs senki aki megfogja a kezét,vagy odasúgja neki,hogy szeretlek,vagy csak szimplán ránézzen,ha már nem is szerelmes,de legalább szeretettel teli szemekkel.Nincs senkije csak a macskái.

Errefelé tart mai társadalmunk is,az egyszerű emberek...

Örök hűséget ma már csak a borospohárnak esküszünk:Amíg a halál el nem választ....

2014. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha túlleszünk ezen, akkor le a kalappal. Nem fog érdekelni semmi és senki véleménye. Azért köszönöm. Megbeszéltük. Mindenre hajlandók vagyunk, templomba járunk néha, de rendszeresen Istenre támaszkodunk. Remélem helyrejövünk. Össze-vissza olvasni a neten ilyen témákról, remélem Mi kivételek leszünk és ez csak mégjobban elmélyít. Természetesen nem lesz könnyű, de kellünk egymásnak! Én hiszek!
2014. okt. 14. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudományos kutatások szerint a hittel rendelkező emberek fizikálisan is ,és mentálisan is sokkal több teljesítményre képesek,mint a hitetlenek.A hit az ami a kollektív együttműködési képességet és kollektív tudatot szabályozza az emberi társadalomban.
2014. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Érzem és érezzük, hogy így történik. Van Isten!
2014. okt. 18. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!