Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akarhat még valamit? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat még valamit? Fiúk, szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal, mert nagyon magába fordult és depis, úgy éreztem nem törődik velem, nem tesz semmit a kapcsolatért vagy értem, csak úgy van. Ő nem mondott semmit a szakításra, csak szomorúan meghallgatott, majd megkérdezte, hogy barátok maradunk e vagy legalább beszéljünk, mondtam, hogy ha keres, akkor természetesen, de én nem fogom, mert így is nehéz volt meghoznom ezt a döntést, mert én még szeretem. Azóta sem keres, viszont folyton felnézeget skypera (amit eddig csak akkor tett, ha előre megbeszéltük), valamint facen is lájkolgat. Ugyanakkor egy ismerősünknek azt írta, nem én vagyok, akit keresett, de már úgy is mindegy bár én arra gondolok, csak azért mondta, mert tudta, hogy visszajut hozzám. Teljesen ellentmondásosan viselkedik és reagál, nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire nem jelentek neki semmit vagy csak inkább elzárkózik, és nem akar megint összezavarodni és azért nem mer írni (egyszer már volt ilyen a kapcsolatunkban, de én leutaztam hozzá, majd amikor meglátott, nem akart elengedni és közölte, hogy hülye volt és nem gondolta át, de neten ugyan azt csinálta amit most). Nem tudom, egyszerűen nem értem, mit is érez igazából. Szerintetek jó ötlet lenne nekem keresni vagy csak nyomulósnak tartana?

2014. okt. 15. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod nálunk fiúknál van ez az egó dolog :)
2014. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem a srácnak gőze sincs, mit akar, de ha van is, nem képes tenni érte. Javaslom, hagyd, hadd jöjjön tisztába magával. Te meg keress kiegyensúlyozottabb srácot...
2014. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy jól érzem és azért a szíve mélyén jól elásva szeret, csak az egó és a befordultság miatt nem hajlandó "küzdeni"?
2014. okt. 15. 22:06
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
Az, hogy valaki szeret téged, még sajnos elég kevés a boldogan éltek míg meg nem haltok felálláshoz.
2014. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, a kérdésem lényege nem ez, hanem, hogy miért csinálja ezt, illetve, hogy lenne e értelme, ha én keresném vagy inkább várjak a végtelenségig, ezek után fog e keresni, mert már 3 hét eltelt azóta. Köszi!
2014. okt. 16. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd és keres más fiút

22f

2014. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!