Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sos! Miert viselkedik igy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Miert viselkedik igy? Csak artatlan flort, vagy tobbet is akarhat?

Figyelt kérdés

van egy srac, akivel joban vagyunk, igaz, csak haveri szinten... a lenyeg, hogy nekem mar regota bejon mint pasi, de o biszexualis, tudom, hogy csak baratkent kezel, de tancban tobbszor flortolt felem, ami mar-mar masnak is beerne... (arcomat simogatta, kozben a szajat nyalazta, stb...)

persze semmi komoly nem volt koztunk sosem, nem is akartam neki elmondani, de valoszinuleg tudhatja... van, hogy nem is koszont, volt, hogy megolelt, nagyon hangulat gyerek...

Tegnap voltam egy meghallgatasra felkeszulo proban, es a suli "legjobb" pasija is ott volt... persze, bejon az a gyerek is, de bizonyos dolgok miatt inkabb lemondtam rola...

A haverom, aki bejon, rola is le akartam mondani "szerelmi" szinten, neha ugy ereztem, hogy folosleges meg csak baratkozni is, volt, hogy kerult, hozzam sem jott, majd 2 perc mulva mar flortolve kozeledett...

Miutan nem sokat torodott velem, gondoltam hagyom... aztan tegnap este latom, hogy hagyott uzenetet, hogy masnap menjek tancra... nem ertettem igazn, mert ez a meghallgatas nagyon fontos nekem, es eljartam mindig, de nem valaszolt vissza, mikor megkerdeztem, hogy milyen tanc... (2 kul.tancban veszunk reszt)

Ma meg nem lattam... de tudom, hogy meg mindig szeretem...

Folosleges, es be is latom, hogy nem lennek vele boldog, nem az en vilagomat eli... en visszafogott lany vok, nem jarok ki bulizni, o az ellentetem... de megis... vele boldog vok, meg akkor is, ha csak baratok vagyunk...

Mit kene tennem?

Beszeljek vele? Felejtsem?


2011. ápr. 20. 19:09
 1/2 aty11 válasza:
Hát elöször is beszélj vele és , ha nem érsz el aval semmit, akkor felejcsd el és nézzél ki mást magadnak.
2011. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ártatlan! És a flört is ártatlan!
2011. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!