Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik igy? Akarhat-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy? Akarhat-e még többet barátságnál?

Figyelt kérdés
nah szal van egy lány már jártam vele 3 honapot és szakított kb 3 hetet szünetltetünk és utána megint összejöttünk és két hét után szakított megint azt most csak ugymond jo hawerok vagyunk és én nem is közeledtem hozzá joban mint barát hanem ő egész héten olyanokat csinált mint amikor jártunk h megcsörgetett h menej oda megy ez az ...nah de ez lényegtelen! meg ugymond nekem "megengedi" h átöleljem megpuszljam meg h megfogjam a seggét de ha más vki mer közeledik hozzá azt rögtön leüti:D! és ezt csak barát ként mert nincs köztünk most még semmi és én befujtam a hajamat zöldre és kitettem ezt a képet msn-re ő meg mondta h küldjem át én meg átküldtem és utána mondtam neki h mit kapok érte erre az volt a válasza hogy: attol függ h mit kérek én meg mondtam hogy azt hogy adjon nekem még egy esélyt és azt mondta h még nemtudja de lehet és hogy van egy hawerok srác akinek az ő csaja is oda való aho ez a lány és hát vhogy előjött h ő átmegy az ő csajához és szinte most az a lány akivel jártam ugymond elhivott engem is hogy menjek át én is..... és ez most jelenthet vmit nála? meg ilyenkor vigyek neki vmit pl: bombon rózsa stb?? meg szerintetek van-e rá esélyem hogy megint összejönn veelem?? jah és én 15 vagyok ő meg 14:D!!! jah és bocs ha kicsit zavarosan irtam le a dolgot:D!!
2008. jún. 13. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez 1értelmű, és örülj h. összefogtok jönni:) És ám igen vigyél neki vmit, ám nem kell feltétlen bonbon-t, elég vmi kis csoki is, mert az apró de mégis ott van akedvesség:) Hajrá, és sok boldogságot nektek:)
2008. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tutira h akar még vmit...össze fogtok még ti jönni ...én (lány vagyok 14)annak örülnék ha egy rózsával lepnének meg...sok sikert:)
2008. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Faaaaaaaalnak megyek a helyesírás hiányától! Méghogy kicsit zavaros...egy szót sem értek!
2008. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!