Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van okom félni? Ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni? Ha a pasim exe irogat neki mikor ott vagyok simán vissza irt az exének és nem mondta neki hogy én ott vagyok . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ mi volt a téma. Ha szexuális töltetü, akkor vagy kavarnak, vagy még csak fognak, és most még csak hergelik egymást.
2014. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes szitu...

Szerintem beszélgessetek!

2014. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eltitkolta előled mit kapott az exétől üzenetben és mit írt neki?

Ha nem akkor semmi jelentősége. azaz mégis. A pasid őszinte veled és nem titkolózik.

2014. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat skypon ráirt én meg mondtam neki hogy valaki ráirt mert éppen filmet néztünk és ö erre azt mondta hogy az egyik haverja lehet de láttam rajta hogy feszült lett egyböl utana vissza irt neki és megint irt neki én menéztem hogy kicsoda irkál neki és káttam hogy az exe meg irt egy másik nö ismeröse is . De nem szexuális jellegüek voltak csak zavart ennyi.
2014. okt. 15. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
a pasid exe? Mondjuk még mindig jobb, mintha jpg lenne...
2014. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
azt hogy egy patkány, jól gondold meg hogy hosszú távra tervezl-e egy ilyen féreggel. Ne haragudj de ez az igazság. Az ex azért ex mert az a múlt és nem a JELEN !
2015. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az riogatás a gát itt, hanem, hogy a pasid simán a szemedbe hazudik.
2015. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!