Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnôm anyja nem bír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnôm anyja nem bír engem, túl idôsnek tart?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok a kicsim 19.

Féléve vagyunk együtt. De egyéve ismerem. Egy nyári munka miatt volt a cégnél ahol dolgozok vezetöpozìcióban. Mellesleg az apja is ott dolgozik. Kezdetben hidegen hagyott mivel akkor még nem volt egy bombanö. De a kollêgiám és az ügyfelek nagyon kedvelték. Aztán még iskola idöben is sokszor hétvégén dolgozott. S sokat beszéltünk megszerettem.

Az én családom nagyon kedveli öt. A haverjaim szerint egyre jobban illik hozzám hiszen fiatalsága miatt könnyen lehet formálni. Egyébként én vagyok az elsö szerelme :3

De az anyja ellenem akarja fordìtani. Mondván h korabeliekkel kellene lennie. Ami részben igaz mert javarészt nála idösebb társaságban mozog mivel érettebb lett mellettem. Az apja nem mond semmit. Annyit mondott egyszer h tudja h vigyázok a lányára és ha velem megy vhova nyugodt szìvvel engedi ell velem. Nem tudom h mit tegyek az anyjával. Szerintetek h keeveltessem meg magamat? Szeretem a lányát és miután lediplomázott el akarom venni feleségül



2014. okt. 18. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát az a 11 év kicsit sok.
2014. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudok jobb tippet adni, mint hogy elmondod ezt az anyjának is, amit itt leírtál. Lehet, hogy attól fél, hogy kihasználod a lányát, de itt láthatóan nem ez az eset.
2014. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"Kezdetben hidegen hagyott mivel akkor még nem volt egy bombanö."

"hiszen fiatalsága miatt könnyen lehet formálni. "

Hát ha az ilyen felfogásodat anyukának is előadtad, nem véletlenül nem bír... Egyébként meg mondanám, hogy szegény kislány, de aki 19 évesen ennyire hülye és naiv, az meg is érdemli.

2014. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
jah, hát egy idő után sztem magától is elhagy vagy megcsal, ha még nem élte ki magát...
2014. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 LazyJones ***** válasza:
100%
Mindegy, mit mondasz, nem fog műlödni. Ugyanilyen helyzetben voltam, és idővel a lányon is kijött a "nem éltem eleget" érzés. Nem lehet ilyesmit kikerülni.
2014. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
jaja még nem élte ki magát, lehet erre rájön később és akkor fog elhagyni / megcsalni
2014. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem idősnek tart, hanem egy phasznak. Itt a bizonyíték, h igaza is van: " Kezdetben hidegen hagyott mivel akkor még nem volt egy bombanö... illik hozzám hiszen fiatalsága miatt könnyen lehet formálni. "


Ennyi.

2014. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A szerelmem számára én vagyok az elsò minden szempontból. Szval magától érthetödik h változik. Föleg külsöleg. :3

Arra már én is gondoltam h még piszkosul fiatal. De ha úgy állnék hozzá h tuti h meg fog csalni akkor mi értelme lenne egyáltalán kikezdeni vele. Igyekszek mindent megadni neki érzelmileg. S ö is hasonlóan áll hozzá. Hajlandó fejlödni és hallgat rám

2014. okt. 18. 18:20
 9/20 LazyJones ***** válasza:
100%
Azt értsd meg, hogy ez nem rajtad áll. Nekem elmondhatod, mennyire változtatható és alkalmazkodó, az én exem is ilyen volt. (Ő is 19 volt, én szintén 30). Nem fog menni. Persze, elszórakozhattok egymással, érezhetitek jól magatokat, de feleségül csak akkor vedd, ha kész vagy rá, hogy váljál is 4 éven belül.
2014. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igqzad lehet ezért szándékozok csak diplomája után elvenni
2014. okt. 18. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!