Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Ő 21 éves én 18. A barátai nagyon fontosak számára, gyerek koruk óta szinte össze vannak nőve. Előfordult már h egy közös programunkat lemondta egy haveri sörözés/buli/ miatt, és szerinte ezt igazán megérthetném. A barátaival nincs semmi bajom, jo fejek kedveljuk egymást, de néha sok a társaságukbol és az én világom, zenei ízlésem stb. teljesen különbözik az övéiktol. A barátommal sok mindenben különbözünk ebből adódóan párszor összeveszünk..neki néha más dolgok fontosabbak, mint nekem.Persze sokszor elvisz magával de csak azért megyek el, h vele legyek, mivel nem találkozunk olyan sürün, mert sokat dolgozik. Nekem is vannak barátaim, mi is csinálunk kozos programokat, de ugy érzem én sokkal tobb időt szeretnék vele tolteni,programokat csinálni, mint o velem. Ez nekem nagyon rosszul esik. Más párok alig akarnak elszakadni egymástol, elmennek ide oda együtt! én meg néha ugy érzem mintha nem is élnék kapcsolatban és ilyenkor egyedül érzem magam. Próbáltam már vele elbeszélgetni egy kicsit erről, de mindig azt mondja nem vagyok elégedett azzal, amim van. Én csak többet szeretnék vle lenni, emlékeket csinálni..de ő inkább elmegy sörözni bulizni..még fesztiválozni is elment nélkulem, mivel én készultem a vizsgáimra.Ti mit tanácsoltok? csak tulreagálom?

2014. okt. 19. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan ez volt a barátnőmmel. Csak a te párod olyan szerencsés helyzetben van, hogy te hagytad élni. Én az összes barátomat elveszítettem a barátnőm miatt, majd amikor már minden percet együtt töltöttünk és nekem ez már sok volt, kicsit elhanyagoltam, nem értékeltem annyira a jelenlétét és elidegenedtünk egymástól.

Meg kell keresned azt az egyensúlyt, hogy még jól érezze magát veled, de magára is maradjon ideje. Az az idő amit együtt töltötök legyen a lehető legtartalmasabb. Ezenkívűl próbáld meg kitölteni a számodra megmaradt időt, pl tanulással vagy sportolássa stb. Hidd el nekem ha látja majd, hogy nélküle is jól érzed és a veled töltött időt és élvezi akkor majd többet akar veled lenni. Bár én azt mondom inkább lettem volna a párommal 1 héten 1 napot de akkor csak egymással foglalkoztunk volna mint 7 napot, de úgy mint két zombi...

2014. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) mivel nem toltunk egyutt olyan sok időt, frusztráltnak érzem magam emiatt, és ezt nem tudom nem kimutatni ha vele vagyok és őt okolom ezért. De igyekszem megfogadni a tanácsodat, hogy az egyutt toltott idő a lehető legjobb legyen. Tudom h szeret engem, de talán jobban is kimutathatná/ megbecsülhetne engem. Nem akarom h kihuljon a kapcsolatunk emiatt..de azt érzem-mivel már sokszor megbántott- h efelé haladunk de o ezt nem is érzi. Talán valamilyen formában ezt közölnöm kéne vele?
2014. okt. 20. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Hányadik barátnője vagy?

Lehet, hogy inkább barátként kezel?

Szerintem az embernek a párja kell, hogy a legfontosabb legyen. Persze ettől töltsön időt a barátaival is, legyenek külön programok, de szerintem a párod szemében neked a barátok előtt kellene lenned.

2014. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en palim k.rvázik, szóval örülj csak a baratoknak. Amúgy próbáld meg megbeszélni vele, hogy neked ez így nem jó, lehetne azt h egyik héten inkabb a közös programoknak éltek, másikon inkább a barátaitokkal vagytok. Hátha.
2014. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!