Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hogy nem vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy nem vagyok már szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Fél évig csak barát voltam neki , én nagyon szerelmes voltam a lányba. Úgy éreztem hogy ki használ hogy vegyek neki bicot , szemspirált én nem vettem neki. Folyton csak hisztizet , pofázot , fel emelte a hangját sőt volt hogy pofont is adott , úgy éreztem mint akit szana szét gyaláznak. Mikkor el fogadott és jártunk hirtelen nekem csak egy barát lett csak annyit éreztem.

Most már nem emeli fel a hangját , nem kiabál velem , nem mer pofont adni. Csak egy dologra vágytam ha el fogad én meg ki használom meg alázom. Sikerült is bármit meg vett amit csak akartam , csicskáztattam , meg kaptam tőle amit akartam és ott hagytam. Szerintetek is jogos volt?



2014. okt. 19. 13:21
 1/1 helloyellow válasza:
valamilyen szinten biztosan... ha nincs bűntudatod amiatt amit csináltál akkor valószínű jogosnak tartod és akkor nem kell rajta aggódnod. Másrészről ő utána járt veled. Szerintem azért megérdemelne egy magyarázatot. De ez csak egy vélemény
2014. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!