Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom, és én erre azt írnám, hogy ha ezt meg kell kérdezni akkor egyértelmű a válasz, de én még nem voltam olyan komolyan szerelmes, és nem tudom....

Szóval még nem volt komoly kapcsolatom, és amúgy is nehezen kezdek el kötődni valaki iránt, ezt akár a barátságra is lehet érteni. Most viszont van egy pár hetes kapcsolatom, ami elég komolynak indul. A srác halálosan belém van zúgva legalábbis nagyon úgy tűnik. Én is szeretek vele lenni tényleg, de én mindig is kicsit magamnak való voltam és kell nekem az egyedül töltött idő is. Szóval én el vagyok egyedül is, és nem is nagyon gondolok rá olyankor, meg ha egy-két napig nem látom, nem is kezd el hiányozni, úgy igazán. Ha ezt más mondaná nekem, én azt mondanám, hogy ez minden csak nem szerelem, de viszont ha vele vagyok az jó és olyankor tényleg úgy érzem, hogy szeretem. Szerintetek?


2014. okt. 18. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szerelmes, csak örülsz, hogy van, akinek kellesz.
2014. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, adj időt a dolognak, magadnak, meg neki. Ha pár hét múlva sem hiányzik, ha nincs veled és el tudod képzelni az életedet nélküle, akkor érdemes elgondolkozni rajta, hogy mit jelent neked, és hogy kell-e neked ő valóban. De légy magadhoz türelmes, nem minden szerelem kezdődik nagy lángolással, de attól még lehet mély és tartós. :)
2014. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én is gondoltam rá, hogy nem is őt szeretem, hanem az érzést, hogy valaki szeret.
2014. okt. 18. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy szerelmes leszel, így indul ez mindig :'D
2014. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha nem leszek szerelmes? Akkor hagyjam el őt azzal az indokkal, hogy "bocs, de nem szeretlek"? Azt hinné, hogy csak hülyítettem, pedig nem.
2014. okt. 23. 18:54
 6/11 anonim válasza:
mióta tart ez a dolog? hány évesek vagytok?
2014. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem adj még két hónapot a dolognak ha akkor sem alakul ki a szerelem akkor már nem is fog D: én is igy vagyok most mert pár hete én is randizok egy fiúval és nagyon kedvelem és azért én mondjuk lennék vele de még nemm vagyomk szerelmes :D szóval nálam az van h a 3 hónapig nem leszek az akkor sztem utána sem
2014. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 17, ő 18, és most egy hónapos.
2014. okt. 23. 19:09
 9/11 anonim válasza:
szerintem is adj egy kis időt ennek. ha egy-két hónap múlva sem érzel semmit akkor mondd meg neki ne halogasd, felesleges akkor tovább eröltetni
2014. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ha egy-két hónap múlva azt mondom neki, hogy nem voltam beléd soha szerelmes, az nem bunkóság?
2014. okt. 23. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!