Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért veszi ennyire komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi ennyire komolyan?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, szépen lassan indult a kapcsolatunk, olyan 1 hónap után mutatgattuk be egymást barátoknak, közeli családnak, onnantól jelentettük ki hogy "együtt vagyunk". Nem nagy dolog, tudom, de a Facebook státuszát is "kapcsolatban'-ra állította, ami nála azért nagy szó, mert nem igazán szokta beállítani ezt, hacsak nem komoly kapcsolatról van szó (ezt a legjobb barátjától tudom). Én viszont már az elején sem voltam szerelmes, és a lelkesedésem mostanra teljesen alábbhagyott, nem veszekszünk meg semmi, és konkrét oka sincs az ellenérzéseimnek, nem utálom vagy ilyesmi, csak nem vagyok szerelmes belé. Ő viszont egyre inkább, folyamatosan hív, üzen, programokat szervez, most szólt, hogy "majd amikor decemberben, karácsony előtt megyünk korizni, stb...". De én már régóta a szakításon gondolkodom, és most már egyre tisztábban látom, hogy decemberben már nem szeretnék együtt lenni vele. Nem szeretnék játszani az érzéseivel, de annyira komolyan és hosszú távra tervez, hogy teljesen úgy érzem, mintha nem szakíthatnék vele.

Csak évekig tartó kapcsolatai voltak eddig, én lennék az első, akivel pár hónap után szétmegy, pár évvel fiatalabb is vagyok nála (én 19, ő 25). Hogyan szakítsak vele? AMikor vele vagyok, úgy érzem, mintha ez nem is lenne opció :S már volt, hogy leültünk megbeszélni a kapcsolatunkat, amikor még nem akartam szakítani, de így visszagondolva ott sem merült fel, hogy esetleg nem tudunk túljutni a nehézségeken... hogyan szakíthatnék?



2014. okt. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

"Figyelj, én nem vagyok szerelmes beléd így jobb lenne ha szakítanánk."


Ne köntörfalazz, ne kezd el a te jobbat érdemel szöveget. Kerek perec mond el mi a probléma. Egy ilyen alapvető érzésen nem lehet változtatni ha egyszer hiányzik.

2014. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az elején sem voltál belé szerelmes, akkor egyáltalán miért jöttél össze vele? De ha már így alakult, akkor vállalni kell a következményeket, és elmondani neki, hogy nem akarsz vele együtt lenni.
2014. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Azért jöttem össze vele, mert tetszett és szimpatikus volt, és adtam időt, hogy hátha kialakul az érzés...

Őszintén szeretném elmondani neki, de ő ANNYIRA benne van a kapcsolatban, hogy attól félek, nem tudná hová tenni a dolgot. Hiszen már most úgy beszél jövő februári terveiről is (!), hogy alapul veszi, hogy vele megyek, ott leszek, vele leszek

2014. okt. 19. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ha nem voltál szerelmes belé akkor hogy a francba jöttetek össze?
2014. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne szórakozzatok már... Sok álszent. Mert ti nyilván csak akkor jöttetek össze valakivel ha szerelmesek voltatok... Én megértelek, kedves kérdező, kellemetlen helyzet. És én is azt tanácsolom, mint az egyik előttem szóló: köntörfalazás nélkül közöld vele. Meg kell értenie, nem kényszeríthet bele egy kapcsolatba. Sok sikert!
2014. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam nagyon hasonló helyzetben, még a korkülönbség is, meg a nagyon előre tervezgetés, stb.. 2,5 hónap után nem bírtam. Találkoztunk,nem engedtem hogy megcsókoljon, csak szájrapuszi, végül rákérdezett,hogy van e valami baj. Elmondtam kb azt hogy nem vagyok szerelmes (elég nehezen fogta fel,hogy nem, ha eddig nem, akkor ezután se leszek).

Csak szakíts minél gyorsabban,mert egyre jobban fog irritálni.

2014. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!