Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem jövök be senkinek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jövök be senkinek vagy senki nem veszi komolyan a szándékomat, nem is lesz barátnőm? (Eddig egy kapcsim volt az se tartott tovább egy hétnél)

Figyelt kérdés
kapcsolat

2014. márc. 23. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A probléma lehet hogy ott keresendő hogy egy normális lány se vesz komolyan egy olyan fiút aki úgy beszél hogy "kapcsi". Már ha magamból indulok ki. Komolyodj még egy kicsit szerintem
2014. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van mindenekelőtt: TE komolyan veszed magadat?


Javaslom, hogy ezen gondolkodj el. Nem bántásból írom (semmi köze a kérdésed megfogalmazásához, amit az első kifogásolt), hanem azért, mert az én eddigi tapasztalatom az, hogy általános szabály, hogy úgy viszonyulnak hozzád, ahogyan TE viszonyulsz MAGADHOZ. Csomószor én is elgondolkodtam azon, miért nem vesznek engem komolyan. Aztán rájöttem, hogy a probléma az, hogy én sem veszem magamat komolyan. Ezen úgy lehet változtatni, hogy


- harcolsz a szándékaidért, nem "csak úgy mondod", aztán meggondolod magad, hanem kitartasz a céljaid mellett

- következetes vagy: azt mondod, amit teszel, azt teszed, amit mondasz

- nem halogatsz, nem késel el, megbízható vagy

- te is tudod/elhiszed, amit mondasz. Fontos, hogy önmagad előtt hiteles légy.


Mivel ezt a kérdést kiírtad, szerintem szerintem ezek még nem állnak mind fenn. Ha belül már nincs benned bizonytalanság, megosztottság, félelem attól, amit el akarsz érni, akkor belül rendben leszel és komolyan vesznek. (Azért írtam, hogy belül, mert ettől még lehet, hogy külső gond van, erről nem írtál).

2014. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!