Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy hiányozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de az utóbbi időben ő besokallt. Kissé elidegenedtünk egymástól. Most kevesebb időt töltünk együtt és nagyon hiányzik. Szerelmes sms-ekre nem kapok választ csak ritkán hív, de úgy érzem akkor is kényszerből. Én alig hívom, de akkor is leharapja a fejem, hogy miért nem hagyom kicsit békén. Nem akarja ő sem, hogy vége legyen, de azt mondta, hogy jól érezte magát egyedül az utóbbi pár napban. Mintha egy teher szakadt volna le róla, hogy mellőzi a társaságom. Hogyan érjem el, hogy nagyon hiányozzak neki?

2014. okt. 19. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj tőlle kölcsön, úgy sosem feled el s mindig keresni fog! :D
2014. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

te nem tehetsz semmiről, ebből az lesz, hogy előbb-utóbb benyögi, hogy legyen vége


te ezt egy idő után majd elfogadod, beletörődsz, és akkor majd ő fog rád nyomulni amikor már neked lesz érdektelen


előre lejátszott meccs

2014. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell találni legközelebb a határt, h meddig nyomulhat a csaj, nekem is volt olyan csaj, akit már nagyon untam, mondjuk ő sajna unalmas is volt, be kell ismernem, akármilyen szemetül hangzik.
2014. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, te vagy a pasi, akkor sztem hagyjad a pic**ba, érzéketlen leszek, de másszál rá párszor búcsúból, bár sztem már lehet, h más mászkál rá azóta. :(
2014. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mi van és döntse el, hogy akkor most veled vagy nélküled. Nem durván, de határozottan. Ha valaha is fontos voltál neki, akkor tudja jól, hogy ez neked fáj. Ha meg még ezt se tudja, akkor kár is vele lenni.
2014. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!