Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor papucs vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor papucs vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már azért egy jó ideje együtt vagyunk, ő annak él hogy csak avval fekszik le akivel össze házasodik.

Régebben azon ki volt ha meg fogtam a seggét, vagy a mellét.

Most már tök nem zavarja, sőt meztelenül szokott mellettem feküdni. Cicijét , és orált még nem akar "Ő még nem akarja , cicijét is majd akkor mutassa meg ha majd ő úgy érzi" Most akkor papucs lennék? Erőszakoskodni meg nem akarók... Először csak ruhán keresztül simogatta , aztán egy hónap el teltével , már fogta a kezébe de nem kellet olyan sokat győzködni. Papucs lennék?



2014. okt. 20. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
papucs vagy
2014. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ma vettem egy nagyon jó Nike papucsot, a régebbi Rideremet pedig eladnám. Érdekelne?
2014. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Méghozzá ujjközes strandpapucs. :D
2014. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy papucs. Rosszabb, te már egyenesen egy mamusz vagy!
2014. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

csizma


tudod mi a papucs fogalma?

2014. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem egyformák az elveitek nem fog működni.
2014. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Kedves valaszolok

ha alany nem terdel a masodik randin eletek, es ezt ferfikent elturitek, akkor papuccsa valtok? Ha igen, akkor inkabb vagyok papucs, mint gyoker..


en 3 eve vagyok egyutt a katolikus baratnommel, nekunk is hasonloan indult a dolog, masfel ev utan pettigeltunk eloszor, azota se fekudtunk le.... leszarom, nem a farkammal gondolkodok, szeretek vele lenni,, rengeteg boldogsag forras van meg a szexen kivul... a szex csak egy a sok kozul..

ha valaki szerint papucs vagyok, annak ajanlom gondolkodjon el azon, vajon mennyire befolyasolja a szex az eletet es mennyiben fugg tole... a leg5obb ferfi nem birja 3 napig sem maszturbalas nelkul.. komolyan... ilyenek akartok lenni, vagy... ertelmeslenyek?

2014. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a barátnőd a vallása miatt viselkedik így, akkor elfogadható. De ha alapból ilyen...hááát...gondold át, hogy miért szereted, és ha megvan rá a válasz, nem vagy papucs :D (a "hát csak mert szeretem" nem válasz)
2014. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vallása , és hogy ő csakis házasság után akarja és még szűz. Én mivel nem vagyok vallásos , nem az hogy nem értem meg de nekem így kicsit nehezebb. Tudom hogy ő is akarja és vágyik rá de rá venni kicsit nehezebb :) meg egy kicsit szellemi és felfogási képessége is vissza maradott a korához képest.
2014. okt. 20. 13:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak balek.
2014. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!