Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy beleboldulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muffinlaus11 kérdése:

Miért van az hogy beleboldulok hogy nem tudom mivan az elöző párommal? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom most egy idiota kamasznak néztek de van egy mostani kapcsolatom ami jó de egyszerűen megőrülök az előzö páromért.. pár hónapja.lett vége és két évet voltunk együtt.. és lehet h a mostani párom búfelejtő de iranta is érzek valamit de elnyomja az a vágy amit a másik iránt érzek.TELJESEN TANÁCSTALAN VAGYOK

2014. okt. 21. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert még nem zártad le, még utána vágysz. Van ilyen. eszélj vele.
2014. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát.... én is ebben a helyzetben vagyok. Tanácsot nem tudok adni, de tudom mit érzel. Én konkrétan szenvedek. Őrlődök.

Az új párommal jó, és úgy érzem szeretem. De egyszerűen nincs nap mostanában, hogy ne bőgnék az előzőért.....

Lelkiismeretfurdalásom van miatta, mert tudom, hogy ő is szenved, és hiányzik. Én sem tudom mit tegyek....

2014. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
beszéltem vele napi szinten és neki is hiányzom.. sőt.. elég sok csók elcsattant.. és belepusztulok az egészbe.. tegnap írtam neki hogy jöjjön át beszéljük meg és visszautasitott és felkaptam a vizet és mondtam h hagyjon békén letiltottam nincs képem a szemébe nézni..a mostani párom látja h gáz van .. de nem merem elmondani neki.. h egyszeere két embert szeretek mert ez vicc. ilyen nincsen..:(
2014. okt. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!